2733
2734

توحید بخونین نیت کنین قرآن جلومه همین الان، میگیرم براتون

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن🤎🖇️یه تتومون نشه؟🦗🤏🏿 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام 

صفحه ۴۰۰ قرآن اومد

یادت نره همه ی اتفاقات بد ، گذراست🌹😍🤍 و شما قرار هست از امتحان بزرگ خالقت سر افراز بیرون بیای ✌️💪 و تماااام تلاشت رو کن برای خوشحال کردن خداوندی که ۲۴ ساعت بدون هیچ بی نظمی داره بهت نفس کشیدن رو هدیه میده...🦋🌻 برای موفق شدنم در امتحانات نهایی یه صلوات میفرستی بزرگوار 🥰🍃
خوندم

انجام ندین به حرام میوفتین و مورد حرف و حدیث مردم قرار میگیرین متاسفانه 

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن🤎🖇️یه تتومون نشه؟🦗🤏🏿 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
عزیزم توروخدا برای من بگیر خیلی دلم شکسته 

انجام بدین خیلی خوبه انشالله که به خواسته هاتون خواهید رسید🤎

معنیش چیه؟

هلاکت ، گویا منفی هست

یادت نره همه ی اتفاقات بد ، گذراست🌹😍🤍 و شما قرار هست از امتحان بزرگ خالقت سر افراز بیرون بیای ✌️💪 و تماااام تلاشت رو کن برای خوشحال کردن خداوندی که ۲۴ ساعت بدون هیچ بی نظمی داره بهت نفس کشیدن رو هدیه میده...🦋🌻 برای موفق شدنم در امتحانات نهایی یه صلوات میفرستی بزرگوار 🥰🍃

استاترجان ببخشید 

میشه تو تاپیک حاجت روایی منم شرکت کنید 

۴۰سوره واقعه هدیه به شهیدابراهیم  هادی 

۵۰تایاسین هدیه به حضرت علیه علیه السلام 

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
هلاکت ، گویا منفی هست

میشه واس منم بگیرین

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2706