2733
2734

با خواهروبرادروو مامانمو اینجوری نیستم اما کسایی که یکم دیر با دیر میبینمشون وقتی میام خونه راحت نمیتونم تا چند ساعت بخوابم همش یاد حرفایی که باهم زدیم میفتم وتو ذهنم میچرخه 

کاش این حسو نداشتم

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینطور نیستم چون کم حرفم و صحبت های دیگران رو منظوردار نمیگیرم. ولی مادرم پرحرف هست و تمام رفتار و ح ...

اصلا بحثه صحبت نیست کلا انگار خوابم میپره 

منممممم واس همین تا الان خواب نبرده

عزیزم منم تازه ازمهمپنی اومدم کلا ادمه استرسی هستم وبیخیال نیستم

منم مثل شما هستم

حساس و زودرنجم هستم

بعضی حرکاتو حرفا رو همون موقع متوجه نمیشم بعد که مثل یه پازل کنار هم میچینم می‌بینم مثلا فلان چیز تیکه بوده و...

ولی واقعا نشخوار فکری عذاب آوره

دلی که رحمه زخمه💔

من اینجوری بودم خودخوری میکردم کی عهم‌چی گفت یاجرا من فلان  حرفو زدم نکنه طرف ناراحت بشه و قبلا اگر کسی بهم تیکه مینداخت تو دلم‌میذاشت ک چرا جوابشو ندادم الان کسی بهم تیکه بندازه فورا دوبرابر جوابشو میدم و اروم میشم  دیگا این حس  هی  تو ذهنم تکرارش بشه خیلی کمتر شده

اصلا بحثه صحبت نیست کلا انگار خوابم میپره 

ولی من نمیبخشم کسی رو که با حرفهاش آزارم میده ، چون قلبم مهربونه براهیچ کسی بد نمیخوام ولی همیشه از عزیز ترینام ضربه میخورم ، خواهرم ندار م باهاش درد و دل کنم

منم اینطورم  خیلی بده اتفاقا یکی از دلایل شب بیداری الانمه

شما ساعت چندازمهمونی اومدی کاشکی یکم بیخیال بودیم مثه خیلیا کهحتی خونه مردم خوابشون میره اونوقت ماخونه خودمون نمیخوابیم😢

منم مثل شما هستم حساس و زودرنجم هستم بعضی حرکاتو حرفا رو همون موقع متوجه نمیشم بعد که مثل یه پازل ...

افرین انگار اون موقع خودگیرمون روشن نیست