2733
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 69 پست
واسه همه ي مردا هست.ولي واسه شوهر فرشته ي من كه كمتر از گل به من هيچ وقت نگفت،بود .مطمئن باشيد،واسه ...

چ جوري شكونديش؟؟؟👏👏👏

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ جوري شكونديش؟؟؟👏👏👏

حق طلاق

حضانت بچه م

به باباش گفتم،3تا سيلي جانانه بهش پيش من زد.و بهم گفت عروس پسر من لياقت تو رو نداره،يه فرصت بده بخاطر من.

شوهرم گفت فقط به بابا و مامانت نگو.من از روي اون ها خجالت ميكشم.

برام دوباره حلقه خريد.ساعت ست،سوپرايز كردن تولدم.

گوشي ساده.

تا سر كوچه مي خواد بره به من ميگه با من بيا.

تمام وجودش ترس اينه كه من خيانت كنم

يك ريال درآمدم رو تو خونه ش خرج نمي كنم

همش آرايشگاه و دنبال قرو فرمم.

خدايا شكرت.

ت ل گ ر ا م يا شبكه اجتماعي رو از شوهرتون بگيريد.

من الان به شوهرم بگم بميره،براي اينكه يه لحظه لبخند من ببينه و به من بگه داره خيانتي رو كه كردم،داره جبران ميكنه.ميميره.

ولي براي من ديگه هيچ ارزشي نداره،هيچ.

خدايا شكرت.
واسه همه ي مردا هست.ولي واسه شوهر فرشته ي من كه كمتر از گل به من هيچ وقت نگفت،بود .مطمئن باشيد،واسه ...

عزیزم تجربه خیلی تلخی داشتی درکت میکنم ولی واسه همه مردا نیست متاسفانه بعضی مردا عاشق زنشونن ولی خیانت می کنند بعضی ها هم نه

ولی بعضی از اقایون هم خیلی عاشق زنشون نیستن ولی ذاتشون خوبه و خیانتی نمی کنند میبینم

بستگی به تربیت خانوادگی و ذات داره

حس بدبینی افت زندگیه من دوس ندارم اینجوری فکر کنم چون مردای خوب اطرافم زیاد دیدم

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
حق طلاق حضانت بچه م به باباش گفتم،3تا سيلي جانانه بهش پيش من زد.و بهم گفت عروس پسر من لياقت تو رو ...

ايوووول دمت گرم خوب كردي 

پدرشوهرتم آفرين داره دمش گرم

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
عزیزم تجربه خیلی تلخی داشتی درکت میکنم ولی واسه همه مردا نیست متاسفانه بعضی مردا عاشق زنشونن ولی خیا ...

پدر شوهر من فرشته است،تمام بچه هاش رو خوب و تحصيل كرده تربيت كرده.آدمي كه حلال و حروم سرش ميشه.نگو به تربيت خانوادگي ربط داره.يه آدم سرشناس تو شهرمون كه همه روش قسم مي خورن.

خيلي ها حسرت زندگي من رو ميخورن،چون عروس اين خانواده ام.نه اينكه خودم از خانواده پايينيم ها.پدر من وضعش توپ.يعني اگه قضيه خيانت شوهرم رو بفهمه،يك ثانيه نمي ذاره تو خونه ي شوهرم باشم.و شوهرم همين ترس تمام وجودش رو گرفته كه نكنه پدرم بفهمه.

خدايا شكرت.
عزیزم تجربه خیلی تلخی داشتی درکت میکنم ولی واسه همه مردا نیست متاسفانه بعضی مردا عاشق زنشونن ولی خیا ...

اميدوارم براي هيچ زني هيچ وقت باشه.چون شكنجه واقعي يعني خيانت ديدن از شوهرت.

خدايا شكرت.
پدر شوهر من فرشته است،تمام بچه هاش رو خوب و تحصيل كرده تربيت كرده.آدمي كه حلال و حروم سرش ميشه.نگو ب ...

بله ولی تربیت و ذات آدمی هم خیلی مهمه 

تو بعضی موارد هم حق با شماست درسته ربطی به تربیت نداره  

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
اميدوارم براي هيچ زني هيچ وقت باشه.چون شكنجه واقعي يعني خيانت ديدن از شوهرت.

خدا به دلتون آرامش بده عزیزم 

خدا به دلتون آرامش بده عزیزم 

مرسي. خودم رو با بي توجهي و بي محلي به شوهرم آروم ميكنم.من اينكه همش ميخواد خوشحالم كنه،اصلا چشمم رو نميگيره.9سال با عشق آجر آجر رو هم گذاشتم،يك شب همه رو ويروو ن شده ديدم خيلي حس وحشتناك.زني كه خيانت ديده ميفهمه من چي ميگم.

خدايا شكرت.
2706