2733
2734
عنوان

به نظرتون برم خونشون یانه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 33 پست

بانوی عشق 

از مظلوم بازی اصلا خوشم نمیاد وسعی کردم از این حربه تو زندگیم استفاده نکنم چون شخصیت ادم خیلی ارزشمندتره 

ولی ایشون نگفتن دلخوری ودعوایی قبل بوده 

من اینطور مواقع با خودم حساب میکنم قصد قطع ارتباط دارم یانه 

اگه قصدشو دارم این بهانه خوبیه 

و نمیرم 

اما اگه صرفا دلخوری هست وقصد دعوا وقطع ارتباط ندارم میرم 

وسر فرصت دلخوریمو میگم دلایل اونهارو میشنوم 

بانوی عشق  از مظلوم بازی اصلا خوشم نمیاد وسعی کردم از این حربه تو زندگیم استفاده نکنم چون شخصی ...

دقیقا زهره جان . من هییچوقت مظلوم بازی دوس نداشتم . واسه همین شایدتندوسنگدل دیده بشم . اگه بخواین دلایلشونو میگم . حتی این بارممکنه برخورد قشنگیم ازمادرشوهرم نگیرم

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یکدفه مستقیییییم دلخوریموگفتم اما جواب فقط حاشیه بودو اینکه اونا مدلشونه و دلخورن سر حجاب توو...ینی کلا جواب تو حاشیه بود

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

من نمیخوام ارتباط همسرم با برادراش کم شه اما خب رفتارشون جوری شد که هسرم ارتباطشو خیییلی کم کرده ...و بهم گف که بزار پای شعورو....

اما واقعا دوس نداشتم اینجوری شه

2731