2733
2739

سلام. 3 باربرادرشوهرو همسرشودعوت کردم خونمون اماهرسه باربه یک دلیلی نیامدن. چندروز دیگه تولدبچشونه برم یا نه؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بله.من بودم میرفتم.شاید واقعا نتونستند بیاند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

منم جاریم همینجوره. اصلا خونمون نیمده تا حالا.اول که شب عروسی بالا نیمد جلوی در موند. 

بعد هم روضه گرفتم خونمون نیمد بعدم دعوت کردم نیمد منم برا عید خونشون نرفتم. بازم دعوت کردم نیمد دیگه خونشون پاهم نمیذارم ولی خیلی بیشرفه منو توجمع میبینه الکی خودشو میچسبونه بهم.

میشه اول برا سلامتی امام زمان بعد برای سلامتی بچه ام صلوات بفرستید؟ شرایطم حیاتیه