2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674669 بازدید | 89611 پست
عزیزم چقدرهزینه زایمان طبیعی شما میشه؟؟؟

دقیق نمیدونم گلم به همون شماره که رستا جون داد زنگ بزنید و دفترچتون هم بگید ولی دکتر 1.500 جدا میگیره چون وی بک هستم علاوه بر هزینه ی بیمارستان

الحمدلله رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایران بانو جان آدرس دکتر و تلفنش رو میشه بگی

این هفته اگه رفتم بیمارستان از خودشون هزینه رو میپرسم میگم 

دکتر لیلا محمدی (بسیار خوش اخلاق راضیم ازش)

میدان نوبنیاد.کوهستان پنجم.ساختمان پزشکان کوهستان.طبقه ی دو.واحد6

22828663

الحمدلله رب العالمین
2728
نام / هفته بارداری/  تاریخ سزارین / علت سزارین/ پزشک طبیعی/ بیمارستان/شرایط فعلی(با ذکر سن) .. ...

رستا جون بچه های من هر دو تو این هفته ی شما دو هفته تاخیر داشتن پسرم سه کیلو دنیا اومد اینو دیگه نمیدونم

الحمدلله رب العالمین
دقیق نمیدونم گلم به همون شماره که رستا جون داد زنگ بزنید و دفترچتون هم بگید ولی دکتر 1.500 جدا میگیر ...

خب چرا پیش دکتر مؤید محسنی نمیری که هزینه جدام ندی؟! 

بی شک بهترین پزشک زنان زایمان بیمارستان محب کوثر تو زمینه وی بک،  دکتر مؤید محسنی هستن... 

تخصص و مهارت و تجربه شونم خیلی بیشتر از دکتر محمدیه... 

خیلی هم بااخلاق و مؤمن...  1 ریالم هزینه اضافی نمیگیرن. 

ببخشید...  ولی من اصلا از دکتر پولکی خوشم نمیاد! 

واسم مهمه که دکتر به حرفه و بیمارش تعهد داشته باشه! 

شما اگه طبیعی زایمان کنی تو اون بیمارستان 2 میلیون هزینه زایمانت میشه... 1/5 هم به دکتر میدی...  جمعا میشه 3/5

تازه اگه خدایی نکرده سزارینم بشی که حدود 1 تومن بیشتر پرداخت کنی! 

بری پیش دکتر مؤیدمحسنی،  هم خیالت راحت تره چون صدها برابر تجربه شون بیشتره... هم اینکه 1/5 صرفه جویی کردی! 

رستا جون قدم 1.60 هست میخوام توپ یوگا بگیرم چ سایزی بگیرم؟

عزیزم.    شاخص خرید توپ یوگا،  سایز قد،  منهای 100 ... قطر توپ مشخص میشه. 

قد شما 160 منهای 100... میشه 60... 

قطر توپ 65 بگیر.  

چون 75 بهت بزرگ میشه.  55 یه مقدار کوچیک.  

چون باید باد توپ طوری باشه که یه مقدار انگشت توش فرو بره و بشه روش راحت نشست و پرید. 

2738
[QUOTE=43805278]خب چرا پیش دکتر مؤید محسنی نمیری که هزینه جدام ندی؟!  بی شک بهترین پزشک زنان زا ...

خیره إن شاءالله. 

إن شاءالله تا 3 هفته دیگه از بهترین خاطره زندگیت واسمون بگی...  

[QUOTE=43805278]خب چرا پیش دکتر مؤید محسنی نمیری که هزینه جدام ندی؟!  بی شک بهترین پزشک زنان زا ...

ولی بری تو مغازه خودت رو توپ بشینی خیلی راحت تر میتونی انتخاب کنی.  وقتی روی توپ می شینی باید کف پاهات کاملا روی زمین باشه و زاویه زانوهات 90 درجه...  نه پاهات آویزون شه و زاویه زانوت باز شه !  نه اینکه زیادی روی زمین باشه و زاویه زانوت تند شه! 

اگه آدرسم خواستی بگم از کجا بگیری!