2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673342 بازدید | 89593 پست

دوستان ماساژ پرینه رو با روغن زیتونم میشه انجام داد؟

روغن زرد گاوی یه سریا تو تجربه اشون گفتن استفاده کردن تو شیر باید ریخت؟مدل دیگه ای هم میشه؟

فقط بدای قوت بدنه یا فایدع دیگه هم داره؟ وزن بچه رو بالا نمیبره؟🤔

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها خانم کرباسی گفت اگه کلاس های ورزشم رو شرکت نکنی برای اون روز آخر باهات‌ کار نمیکنم 🥺

گفتم تو خونه خودم ورزش میکنم به خاطر تپش قلبم نمیتونم همراه شما حرکات رو انجام بدم

گفت من اصولی کار میکنم فرق میکنه با کاری که شما میکنی 

خلاصه آب پاکی رو ریخت رو دستم ولی هفته ای ۱ بار رو قبول کرد

منم واقعا نمیخوام این گزینه رو از دست بدم 

چون با توجه به دوتا زایمان قبلم تا هفته ۴۰ دردم نمیگیره

حالا شاید این متفاوت باشه 

ولی باید فکر اون روزم بکنم 

دوستان ماساژ پرینه رو با روغن زیتونم میشه انجام داد؟ روغن زرد گاوی یه سریا تو تجربه اشون گفتن استفا ...

من با روغن زیتون انجام دادم عزیزم 

از امشب ان شاءالله میخوام شروع کنم حس خشکی عجیبی دارم

2731
بچه ها خانم کرباسی گفت اگه کلاس های ورزشم رو شرکت نکنی برای اون روز آخر باهات‌ کار نمیکنم 🥺 گفتم ت ...

چرا اصرار داری با خانم کرباسی بمونی؟

به خانم صابریان فکر نمیکنی؟ یا پزشکهای باتجربه؟

دقیقا همینه بنظرم دکتره طبیعیه، من خیلی ازش انتظار دارم..!!  خدا میخواد منو قوی کنه.. میخو ...

من شرایط رو طبیعی می بینم. درک میکنم بعد انرژی منفی دکتر چقدر ادم پنچر میشه! میگذره اینم. نترس. بعضیا محتاطن ولی توی عمل کار رو محکم انجام میدن.

همسر من خیلییییی محتاطه ولی نتیجه کارهاش تمیزه.

تو دکترت رو از زاویه دید یه دکتر قضاوت کن. بهرحال اون کلی رفرنس علمی خونده. ما یه سر درد میگیریم میگیم سر درده. ولی شاید دکتر جماعت ذهنش به سمت کلی بیماری بره که نشونه اولیه ش سر درده.

بهرحال بنظرم شرایط خوبه.

اگر دیدی لحظه  آخر پشتت رو خالی کرد، معطل نکن برو تهران. نگران هیچیم نباش. اواره نمیمونی. خیالت راحت! همچین خدا همه مسائل رو راست و ریست میکنه که نگو

راستی دکتر امیرابادی هم که بهرحال تجربه بدی توی وی‌بک نداره هم اینقدر محتاطه و استرس میده!

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
انشالله بهترین ها اتفاق میافته برات عزیزم. به قول باران آرامش و توکل به خدا بهترین چیزه ما داریم تل ...

اونم وظیفه ش رو انجام میده رها جان. چیکار کنه. واقعا خود من نسبت به چسبندگی حساسم. چون دیدم عوارضش رو بین اطرافیان.

دیگه برا وی‌بک که واجبه چک کردنش. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
من شرایط رو طبیعی می بینم. درک میکنم بعد انرژی منفی دکتر چقدر ادم پنچر میشه! میگذره اینم. نترس. بعضی ...

خودمم فکر میکنم میخواد محکم کاری کنه وگرنه از اول میگفت نه! مثل بقیه… آدمی هم نیست که بگم سرکارم گذاشته.. خدا ترسه.. حتی گفت خواستی بری بیمارستان اول به خودم خبر بده، هرررررجا باشم خودمو میرسونم! 

ولی خب میترسه و میترسونه! حقم داره شاید چون تجربه نداره و به اندازه ی ماها تجربه ویبک ندیده و نشنیده حتی.. 

دعاکن با همین به سرانجام برسم. گزینه تهران برام خیییلی سخت و بعیده. چون پدر و مادرم با سختی و با این کرونا و… بخاطر من میخوان چندوقت دیگه بیان رشت.. من نمیتونم اونارو بذارم و برم تهران.. 

نمیدونم چی پیش میاد، فقط میخوام به خدا اعتماد کنم

کاش حداقل از ماماهه انرژی مثبت بگیرم. فردا میخوام بهش زنگ بزنم

2738
بچه ها خانم کرباسی گفت اگه کلاس های ورزشم رو شرکت نکنی برای اون روز آخر باهات‌ کار نمیکنم 🥺 گفتم ت ...

با توجه به اطلاعات شما، زیاد جالب نمی بینم اخلاق کاریش رو.

ولی تاکید میکنم با توجه به اطلاعاتی که دادی. نمیشه بگم قضاوتم حتما درسته.

اگر به استخاره معتقدی استخاره بکن

من اخلاق حرفه ای برام خیلی مهمه.

اونم وظیفه ش رو انجام میده رها جان. چیکار کنه. واقعا خود من نسبت به چسبندگی حساسم. چون دیدم عوارضش ر ...

نظرت در مورد داپلر چیه؟

دکترم گفت لازم نیست! چون جفتم خلفیه و بالا.. جای دیگه ام ممکنه ایجاد بشه چسبندگی? 

اونم وظیفه ش رو انجام میده رها جان. چیکار کنه. واقعا خود من نسبت به چسبندگی حساسم. چون دیدم عوارضش ر ...

میدونم عزیزم.

منظورن اینه  حتی دکتر من که کلا از اول خییلی راحت ویبک قبول کرد حتی یه بار از ترس و مسئولیت و اما و اگر هاش هم نگفت نزدیک زایمان داره محکم کاری میکنه .

یه جورایی طبیعیه...مخصوصا تو شهرستان که آمار ویبک و حمایت ها کمتر از تهرانه

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
نظرت در مورد داپلر چیه؟ دکترم گفت لازم نیست! چون جفتم خلفیه و بالا.. جای دیگه ام ممکنه ایجاد بشه چس ...

بعید میدونم...چون معمولا احتمال چسبندگی به محل سزارین بررسی میکنن.

مگه برای شکم اولی ها مینویسن؟🤔

من با روغن زیتون انجام دادم عزیزم  از امشب ان شاءالله میخوام شروع کنم حس خشکی عجیبی دارم

بعدش نیاز به شستشو داره؟

من با روغن زیتون انجام دادم عزیزم  از امشب ان شاءالله میخوام شروع کنم حس خشکی عجیبی دارم

عاشق امضات شدم شوهرت سید؟؟؟

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏
2706