2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674202 بازدید | 89607 پست

سلام دوستان بچه های قدیمی منو یادشونه دوبار سز شدم هردوبار هم ب عشق طبیعی خیلی تلاش کردم نشد الان باردارم و باز درعین ناامیدی و دلشکستگی تلاشم میکنم شاید و

یبک۲ شدم و ب ارزوم رسیدم من تاریخ لقاح رو میدونم ب نظرتون تیکرم بزارم براساس لقاح یا مثل بقیه براساس پریودی بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان بچه های قدیمی منو یادشونه دوبار سز شدم هردوبار هم ب عشق طبیعی خیلی تلاش کردم نشد الان با ...

سلام پریوش جان 

ماشاالله چه اکتیوی 

چه خوبه بچه های قدیمی هنوز میان 

منو یادت نیست حتما

اگر تهرانی اول امیدت به خدا باشه 

بعدش به خانم صابریان 

تاریخ رو گلم براساس اولین روز آخرین قاعدگی میذارن گلم 

برای تیکر هم توی قسمت اطلاعات کاربری پایین صفحه هست 

سلام من تازه اومدم تو این تاپیک من 3سال از سزارین اولم میگذره میخواستم بپرسم تاحالا کسی نبوده حین زايمان بخیه هاش فشار بیاد من از همین موضوع میترسم واصلا هم دوست ندارم دوباره سز بشم لطفا راهنماییم کنید. 

2731

سلام بچه ها من زایمان اولمه و خیلی دوست دارم طبیعی زایمان کنم البته به روش بی دردی قراره انجام بدم و وارد هفته ۳۷شدم پیاده روی یکساعت انجام میدم و قراره از هفته ۳۸ورزش هم شروع کنم و ماساژ پرینه هم از فردا انجام میدم .حالا درخواستم اینه هر تجربه ای دارین ممنون میشم بهم بگین اگه کارخاصی خوبه انجام بدم یا هرچی ممنون میشم من تجربه اولمه

سلام. من ۳۳سالمه. فروردین ۹۵ سز اختیاری شدم. الان ۱۹ هفته باردارم. هردو بارداریم سرکلاژ شدم بخاطر نارسایی سرویکس و کوتاهیش و سابقه یک سقط بخاطر همین نارسایی. حالا دلم میخواد طبیعی زایمان کنم. دکترم لیلا محمدی. کسی تجربه وی بک باهاش داره؟ ۲ونیم میگیره برای وی بک☹

2740

منم میخام برم اقدام ولی فوبیای زایمان دارم بچه ها میشه در راه خدا کمکم کنین 7 ساله اقدام نمیکنم ازترس زایمان از طبیعی خ میترسم این اپیدورال چیه ؟همه جا انجام میدن؟😢

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
سلام. کجایی؟ دکترت کیه؟ ان شاءالله بسلامتی زایمان میکنی

سلام مشهدم دکترم خانم زهره کیخواه هنوز تصمیم قطعی براي طبیعی نگرفتم دارم تحقیق میکنم بچه اولم چون بریچ بود سز شدم اما الان چرخیده نمیدونم کدوم کار درسته.