2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673315 بازدید | 89593 پست
خانواده شوهر منم پر مو هستن ولی همونا بیشتر میگفتن از بس خرما خوردی پر مو شده 

عزیزم میخواستن مسئولیتشو گردن شما بندازن حالا من مادر شوهرم همیشه میگفت متین مثل خودمون پرموه

[QUOTE=101511294]اوه اوه خب پس از زیر لباست ی شالی ببند ک گرم باشه بگو یکی هم برات کمرتو ماساژ بده خوب میشی😗[/QUOT 😀

کمرمو بستم باید شوهر جانو به کار بگیرم یکم ماساژ بده کمرمو کاش زود خوب شم خیلی حال بدیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب امید خدا وای من هنوز باردار نیستم پسرم داره 6 میشه.تحت نظر کدوم دکتری مامات کیه کی میری دکتر گلم ک ...

دکتر نجاری میرم.ماماهم خواهر شوهرمه😀توی همون نبی اکرم هست.ان شاالله اخر شهریور میرم

2731
عزیزم میخواستن مسئولیتشو گردن شما بندازن حالا من مادر شوهرم همیشه میگفت متین مثل خودمون پرموه

اره از این حرفا که زیاد میگفتن اخه پسرم اصلا شبیه من نیست.من فقط یه لبخند میزنم میگم اخلاقش به من بره کافبه😂

فک کنم الان روغن کرچک خوب باشه بخوری کاش رستا جان میومد @rasta10    

منم میخواستم بزنم به سیم آخر روغن کرچک بخورم اما نظر خانم صابریان اینه که کرچک باعث مکونیوم بچه میشه و به جاش روغن بادام شیرین رو تجویز کردن... نمی‌دونم والا

2738
منم میخواستم بزنم به سیم آخر روغن کرچک بخورم اما نظر خانم صابریان اینه که کرچک باعث مکونیوم بچه میشه ...

عزیزم ب من گفتن روغن زیتون بجای کرچک بخورم اما کلا از ریسک خوردن روغن میترسم

دکتر نجاری میرم.ماماهم خواهر شوهرمه😀توی همون نبی اکرم هست.ان شاالله اخر شهریور میرم

خوشبحالت پس خوبه شماهستین منم دلگرمم گلم فضولی نباشه شما کجایی هستین زابل یا بیرجندی چون من بیرجندیم درخواست میدم گلم😍😍😍الان خواهرشوهرت چی میگه میگه میتونی .وای من خجالت میکشیدم اگه خواارشوهرم میبود مامام😓😁

نه عزیزم. شیافهایی که ما میذاریم به دهانه رحم‌نمیرسه. فقط کانال زایمان (فاصله بین دهانه تا ورودی و ا ...

ممنون عزیزم. خدا رو شکر امشب مشکل نداشتم با شیاف. فکر کنم ماساژ پرینه رو عمیق انجام نمیدادم.

پوزیشن بچه رو واقعا حس میکنم. مخصوصا این هفته های آخر که دیگه جاش کمه. حتی وقتی کمی مورب بشه. خیلی تکون میخوره آخه. حتی میدونم سرش کدوم طرفه. 

ممنون صفا جان. واقعا عالی بودن به ویژه اسکات هاش

عزیزم اگه فضولی نباشه میخواستم بهت پیشنهاد بدم از شیاف کپسول کرچک استفاده کن

من خودم نتیجه گرفتم

چون از روغن کرچک بدم میاومد و از عوارضش میترسیدم اما به توصیه دکتر شیاف کرچک گذاشتم چند شب

شما هم اگه عجله داری هرچند تا شو که میتونی هر چند ساعت بزار

2706