2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674773 بازدید | 89614 پست
سلام من شیرازم دکتر حاجی باقری وی بکمو قبول کرده، دکتر قاسم خانی هم شنیدم قبول میکنن، دکتر زیبا محسن ...

واقعا دکتر قاسم خانی قبول میکنن ؟ دکتر قاسم خانی رئیس بخش بیمارستات کوثر هستن اگه فبول کنن عالیه من حتما میرم پیششون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من فشارم بالا هست روی ۱۴ هست دکتر ارجاع دادن به دکتر قلب و گفتن حتما اکو قلب انجام بدم ، شما راهکاری دارین برای کاهش فشار خون که بتونم کنترل کنم هرچی بلدین رو بگین بهم ممنون

دوستان من فشارم بالا هست روی ۱۴ هست دکتر ارجاع دادن به دکتر قلب و گفتن حتما اکو قلب انجام بدم ، شما ...

حذف نمک،پیاده روی کردن و ورزش،کم کردن استرس،مصرف مواد غدایی حاوی منیزیم و پتاسیم،درست تنفس کردن

2731
حذف نمک،پیاده روی کردن و ورزش،کم کردن استرس،مصرف مواد غدایی حاوی منیزیم و پتاسیم،درست تنفس کردن

ممنون از راهنماییتون عزیزم ،‌حذف نمک خیلییی برام‌سخته اصلا از وقتی حامله شدم عاشق غذا های شورم به خاطر همینم فکر کنم فشارم بالا رفته

ممنون از راهنماییتون عزیزم ،‌حذف نمک خیلییی برام‌سخته اصلا از وقتی حامله شدم عاشق غذا های شورم به خا ...

حذف نمک  کن یا کمش کن خیلی مهمه بجاش از چاشنی های دیگه استفاده کن مثل آبلیمو یا یکم تو نت بگرد متوجه میشی چه چیزایی میتونی جایگزین نمک کنی 

نمک باعث میشه بدنت ورم کنه

خدای نکرده فشار بالا باعث میشه سزارین شی  پس رعایت کن

سلام عزیزم قدم نورسیده مبارک دکتر شما هم خانم شریفی بود؟  تو محب نیومد بالا سرت؟ چرا؟ خودت ا ...

سلامت باشی عزیزم.ان شاا...که شماهم زایمان خوبی داشته باشید.دکتر من شریفی نبود و محب هم نبود ..من بقیه الله بودم

2738
واقعا دکتر قاسم خانی قبول میکنن ؟ دکتر قاسم خانی رئیس بخش بیمارستات کوثر هستن اگه فبول کنن عالیه من ...

دکتر قاسم خانی رو شنیدم ویبک داشتن ولی مطمئن نیستم، نوبت دهیش سخته، تلفن که اصلا جواب نمیدن، ی بار رفتم مطب شلوغ بود و اون روز ویزیت نداد، به منشی گفتم ویبک، گفتن با دکتر صحبت کن ولی خب نشد، حالا اگه شما رفتین به منم اطلاع بدین.ممنون

خانمها من  بارداری چهارم هست ومیخام ان شالله حداقل این یکی رو طبیعی بیارم شنیدم که ماما صابریان این کار رو میکنه الان هفت هفته هستم کساییکه تجربه دارن الان باید کار خاصی انجام بدم وبرم پیششون یا نه بزارم اواخر بارداریم ؟

سلام،من پیج اینستاگرام خانم صابریان را دیدم،ایشون ماما هستند و عکسهای زایمانهاشون را میذارند،اکثر زایمانهاشون فیزیولوژیک و بدون برش و خراش و بخیه است و این عالیه،فقط مشکلی که هست اینه که ایشون تهران هستند و من اصفهانم،افسوس،اسم پیجشون فرشته ی معصوم هست،اگه هشتک وی_بک هم بزنید میتونید راحت تر پیداشون کنید

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
خانمها من  بارداری چهارم هست ومیخام ان شالله حداقل این یکی رو طبیعی بیارم شنیدم که ماما صابریان ...

سلام. منم شرایطم مثل شماست. هفته پیش (هفته ۳۰) بار اول رفتم پیش شون. اگر مسیرتون می خوره و شرایطش رو دارین یه بار برین تا توضیحات کامل رو براتون بدن. برای من یک ساعت وقت گذاشتن و تمام جوانب رو توضیح دادن. هر روز ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر مطب هستند. کلاسای بارداری هم دارن. 

اینم شماره خودشونه: +989125154118