2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1684211 بازدید | 89801 پست
منم دیروز ی مقدار بیشتر ورزش کردمو دمنوش زعفرون و‌گلابم خوردم از دیشب ی انقباضای خفیف و با فاصله ای ...

همچنان ادامه بده به همین شیوه.‌دیگه هفته ۳۸ رو رد کردی هر وقت زایمان کنی خوبه.‌ به خدا بهتر از اینه که مثل من بین خوف و رجا گیر کنی و آخر هفته ۴۱ مثل بیچاره ها بشی....

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
هرچی بلد بودم خوندم... هرچی تونستم نذر کردم... واقعا نمیدونم خدا برام چی مقدر کرده... دیگه واقعا دار ...

الهی بگردم برات....

فقط از خدا بخواه با خودش راز و نیاز کن...سحر پاشو نماز شب بخون حاجتتو بخواه

ب مادرت بگو خیلییییی دعات کنه مادرت دعاش میگیره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچنان ادامه بده به همین شیوه.‌دیگه هفته ۳۸ رو رد کردی هر وقت زایمان کنی خوبه.‌ به خدا بهتر از اینه ...

خدا نکنه نگو اینجوری....

دعا کن هرچی صلاحته اتفاق بیفته

راستی من از یکی شنیدم حضرت ابالفضل العباس اگه چیزی ب خیرت نباشه هم خیرش میکنه... بهش متوسل شدی؟؟

باب الحوائجه مادرشو قسم بده

بگو حتی اگه خیرم نیست من طبیعی میخوام

قسمش بده...ب لبهای خشک حضرت علی اصغر 

ان شالله ک دردت بگیره

بمیرم برات خیلی سخته ک آدم ۲ماه از خونه زندگیش دور بیفته

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
من فقط دوتا چیز رو مطمئنم اول اینکه خطری نداره صبر کنی چون این همه بچه های تاپیک بالای 40 و 41 ه ...

از صبح که دیدم دوباره دردها رفتن خودم هم همینجور شدم. همین حرفای شما رو تو ذهنم مرور میکنم... شوهرم میگن اگه جرات داری بی خیال دکتر شو و برو سراغ ماما. اگه نه هم که اعتماد کن به دکتر. بهشون‌گفتم جرات من یه مطلبه، اجازه و موافقت شما هم یه مطلب خیلی مهم... میگن نظر منو که میدونی....

دکتر میگفت ضربان قلب یه چیز دستیه و دستگاه بشریه. من بهش اعتماد ندارم... اما تجربه هایی که من خوندم همش عکس اینو میگه...

فقط دعا کنین امشب همه چی تموم بشه...

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2731

سلام دوستای گل و وی بکی های عزیز ...... من فردا  ۳۸هفته روتموم میکنم دکتر گفته دهانه رحم ۲ سانت باز شده و نرم شده لگن واینا هم مناسبه همه چی خوبه فقط هیچ دکتری قبول نمیکنه توشهرمون بیاد ساپورتم کنه حتی شهرای دیگم رفتم کسی قبول نکرد به نظرتون چیکار کنم بازم برم سز بشم یا صبر کنم دردم بگیره همینطور برم بیمارستان .... هرروزم ۵یا ۶ بار انقباض دارم ..... واقعا میترسم هم از عوارض سز و هم دردای طبیعی و ریسکش به خصوص که دکتر ندارم تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه ..... ۹😭😭😭😭😭😭

سلام دوستای گل و وی بکی های عزیز ...... من فردا  ۳۸هفته روتموم میکنم دکتر گفته دهانه رحم ۲ سانت ...

سلام عزیزم 

@مهربانو4110    می‌تونه کمکت کنه 

ایشون هم هیچ دکتری تو شهرشون قبول نکرد و با مسئولیت خودش زایمان طبیعی کرد 

پریود ۱۶ تیر ان تی گفته بود ۱۹ فروردین به حساب تاریخ لقاح که خودم میدونم کی بوده ۲۲ فروردین ۹ ماهه ...

برات قدر میخونم.ان شالله که بتونی طبیعی بیاری عزیز

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
فک کنم منطقیش اینه که اول خیلی نازک بشه بعد کم کم طول و عرضش کم بشه مرتب تحت نظر باش سونو هاتو بهت ...

دارو هیچ نداده.

دوستان هم دعا کنن ان شالله حل بشه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
هرچی بلد بودم خوندم... هرچی تونستم نذر کردم... واقعا نمیدونم خدا برام چی مقدر کرده... دیگه واقعا دار ...

عزیز دلم😔

رستا جون بیا یه چیزی بگو یکی چیزی بگه دلم قرص شه ...... خدایااااااااااا کمکم کن .......

چی بگیم عزیزم؟ 

دوستان ببخشید من انقد حرف های تکراری میزنم

اینو هزار بار گفتم بازم میگم مگه زن های قدیم مثل ما مدام تقویم دستشون بود هی هفته میشمررن

ان تی و ال ام پی حساب میکردن و ...

*****"صبر"***** صبر میکردن دردشون شروع میشد میرفتن دنبال ماما...

حالا واسه ما همه چی شده ریسک...!!!!

به قول زهرا جون هرچی اطلاعاتمون بیشتر میشه ترس و استرسمون بیشتر میشه!!!

درحالی که باید برعکس باشه...

توکل کن به خدا

چرا فکرهای منفی میکنید بهترین حالت رو از خدا بخواید و آرزو کنید؛ مگه خدا ازش کم میشه بخواد برآورده بشه...

من همیشه خواستم و دعا کردم خدایا اگه سونوهام مشکل نداشت انقد صبر میکنم تا دردم شروع بشه و وقتی وارد فاز آخر زایمان شدم میرم بیمارستان

همینم شد به خواست خدا

از من بدتر و گناهکارتر هیچکسسسسس نیست خدا بهم لطف کرد

شماها که انقد پاک و زلالید حتما بهترین تقدیر در انتظارتونه...

سزارین بد نیست

خیلی هم خوبه

فقط در مواقع اورژانس برای نجات جان مادر و فرزند نه الکی...

ایشالله خدا بهترین ها نصیبتون کنه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
چی بگیم عزیزم؟  دوستان ببخشید من انقد حرف های تکراری میزنم اینو هزار بار گفتم بازم میگم مگه ز ...

ممنونم از دلگرمی که بهم میدی برام دعا کن خواهر منم صبرمیکنم .....هرچی خدا بخاد ....دکتر گفت دیگه بدنت آماده ی زایمانه منم میخام دردا رو خونه بکشم برم فقط نمیدونم که کدوم مرحلش برم بیمارستان من تا حالا هیچی ورزش و دمنوش وهییییچی استفاده نکردم واز یه هفته پیشم رحمم داره کم کم باز میشه فقط خدا کمکم کنه

2706