2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1679947 بازدید | 89733 پست

خانم کاظم لووهدی خیلی بهتون تبریک میگم خیلی خوشحال شدم انشاالله بقیه دوستان ومن جمله خودم به آرزومون برسیم و موفق باشین براماهم خیلی دعاکنید،لطفاخاطره زایمانتوناباریزترین نکاتی که انجام دادید تعریف کنیدممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟! مگه پریودات چن روزه س؟! منم قرص اصصصلا نمیتونم بخورم.  صفرازاست، از شدت حساسیت ...

ای یو دی تا دو ماه نه باید ن ز د ی ک ی داشته باشی و نه چیز سنگین بلند کنی.زندایی من کتری ابم برنمیداشت...

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
با اجازه از دوستان ببخشید بابت صراحت تجربه خودمو بگم ما از اولللللل کان.دوم استفاده میکردیم خییی ...

قربونت من اگه جلوگیری رو یک بار قطع کنم یک ماه پریودم عقب میفته و‌ پدرم درمیاد از استرس. پس فرضیه جلوگیری از خشکی واژن رو باید بندازم دور.

از طرفی کمپلت پریود بی نظمی دارم. همینجوریش نمیدونم حامله شدم یا نشدم. یعنی یه ماه ۲۸روزه یه ماه ۴۰روزه یه ماه ۷۰ روز...

با پبازدرمانی سروقت میشم ولی شانس بارداریم خیلی میره بالا

دومی رو همینجوری باردار شدم

دوتا بارداریامم اقدام اول گرفته

شوهرمم شدیدا مخالف سومیه تا شرایط اقتصادی یکم جون بگیره

الان با این همه استرس چی مناسب منه بنظرت؟

2742

میدونید من تزم چی بود؟ تا شش ماهگی پسرم، جلوگیری نداشته باشم،  چون فقط شیر خودمو میخوره، بعدش یه فکری بکنم، چند روز پیش دوستم زنگ زد بم پسرش ۷ماهه بوده این حامله شده و نمیدونسته

دوستم ازوناس که به سختی حامله شد و شونصد تا دکتر رفت. بنده همونجا ذکر غلط کردم رو چند بار تکرار نموده و عطای رابطه بی جلوگیری رو به لقایش بخشیدم

سلام بنفشه جان. با وجود دلشکستگی شدیدی که برام به وجود اومده بود اما من هم دوری از دوستان این تاپیک ...

بودن شماها واقعا گرمی بخشه تاپیکه...بمووووونید و حرف از رفتن نزنید دیگه...

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

@skazemloo‍ 

@بانوی_آفتاب‍ ‍ ‍ 

خواهرای گلم تبریک میگم بهتون 😍

ان شاالله فرزندانتون زیر سایه امام زمان عجل الله عاقبت به خیر بشن ❤

الان شما پاک هستین برای ما هم دعا کنید 🙏

2738

من که این روزا اصلا روحیه خوبی ندارم خیلی نا امیدم 

احساس میکنم این عملی که انجام دادم و این شرایطم یه مانع بزرگی واسه زایمان طبیعی هست 😔

میترسم آرزو به دل بمونم 😢

میدونید من تزم چی بود؟ تا شش ماهگی پسرم، جلوگیری نداشته باشم،  چون فقط شیر خودمو میخوره، بعدش ی ...

دوست من بچه اش دو ماهش بود باردار شد 

یعنی وقتی پسرش نه ماهه شد؛ دخترش دنیا اومد 

ایشونم از اینهایی بود که چندین سال باردار نمی شد .

من که این روزا اصلا روحیه خوبی ندارم خیلی نا امیدم  احساس میکنم این عملی که انجام دادم و این ش ...

از الان استرس نداشته باش؛ برا خودت و بچه خوب نیست؛ حالت بهتر شد میری پیش متخصص خودت یا پیش دکتر ترکستانی یا شریفی و....

نظرشون رو می پرسی.

من که این روزا اصلا روحیه خوبی ندارم خیلی نا امیدم  احساس میکنم این عملی که انجام دادم و این ش ...

خانومی وقتی بهش ایمان داشته باشی مطمئنی بهترینهاروبرات رقم میزنه،پس فقط خودتوبسپوردست خدا،باورش کن کامل

قربونت من اگه جلوگیری رو یک بار قطع کنم یک ماه پریودم عقب میفته و‌ پدرم درمیاد از استرس. پس فرضیه جل ...

روش پیاز درمانی اگه وقت داشتی تو خصوصی بهم بگو.ممنون باران ۷۳ باران ۷۳😉

2706