2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673315 بازدید | 89593 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله درسته .ولی تعداد که مشخص میکنی  انگیزه بیشتر میشه و اینکه چند بار هزار تا رو امتحان کردیم& ...

من که همینطوری میخونم.

آیت الکرسی. نادعلی. قدر. صلوات و...

شمارش دعا کردنو سخت میکنه  

ان شاءالله با خبرای خوب برگردن. 

خانم کاظم لو ویبکی شدن الحمدلله...

هدی جان بیا یه‌خبر بهمون بده در چه حالی؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

سلام بچه‌ها.

به لطف و عنایت خدا

توجه ویژه ی اهل بیت و آبرومندای درگاه الهی

راهنمایی های دوستان تاپیک

دعای مستجاب دوستان و عزیزان دل

و حمایت ویژه ی اسباب های الهی خانم دکتر شریفی و ماما خانم فراهانی

و....

منم به یکی از بزرگترین آرزوهای زندگی ام رسیدم.

و پسرم آقا محمدصدرا رو ساعت ۳:۲۰ بامداد با زایمان طبیعی بغل گرفتم.

الحمدلله.

انشاالله روزیه آرزومندان هم بشه.

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...

ببخشید که دیر خبردارتون کردم دردهایم خیلی زیاد و با فاصله ی کم بود اصلا نمی‌تونستم پیام بدم.

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2738
سلام بچه‌ها. به لطف و عنایت خدا توجه ویژه ی اهل بیت و آبرومندای درگاه الهی راهنمایی های دوستان تا ...

عزیزم مبارک باشه 😘😍

چقدر خوشحال شدم 

هم شما به آرزوتون رسیدید 

و هم قوت قلب شدید برای دو تا سزارینی ها 

خدایا شکرت

سلام بچه‌ها. به لطف و عنایت خدا توجه ویژه ی اهل بیت و آبرومندای درگاه الهی راهنمایی های دوستان تا ...

سلام عزیزم

به به مبارکتون باشه، قدمش پر از خیر و برکت ان شاﺀالله

خیلی خوشحال شدم برات

خدا قوت خانمی

دعا یادت نره

وای خدا رو صد هزار مرتبه شکر عزیزم نمیدونی چقدر خوشحال شدم.‌ اشکم در اومد. هر دفعه که بلند میشدم بچه رو شیر بدم چک میکردم ببینم خبری شد یا نه. به دلم بود که موفق میشی

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
سلام به باران جان وماه غریبستان،خوش آمدین خواهراااا،هدی جان وخانوم کاظم لو،ان شاالله یه زایمان خوب و ...

سلام عزیزم ممنون از لطفت

سلامی هم عرض کنم به دل نازک های تایپیک ، باران و ماه غریبستان عزیز     هر چند که منم ...

سلام  مهربون.  ممنونم که انقدر محبت داری .‌خدا وروجک هاتو حفظ کنه

2706