2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674152 بازدید | 89607 پست
ی چیز شبیه سفیده تخم مرغ لزج و ژله ای ک دهانه رحم و نزدیک زایمان دفع میشه البته میگن تا ی هفته هم مم ...

سلام عزیزم تو فکرت بودم اودم حالتو بپرسم که دیدم پست گذاشتی. فردا پایان ۴۰هفته ست؟ بنظرم صبر کن بعد ۴۰هفته اگر دردت شروع نشد روغن کرچک بخور. شربت زعفران که میگن قبل شروع درد مناسب نیست ممکنه جنین ضربانش مشکل پیدا کنه. کرچک مث امپول فشار طبیعی عمل میکنه بهتره.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
اوهوم منم شنبه رفتم گفت دهانه رحمت 2سانت باز شده بعدش به لکه بینی افتادم دکتر گفت طبیعیه همین موکوس ...

سلام عزیزم

شما ۴۰هفته ت تموم شده؟ چرا روغن‌ کرچکو‌ امتحان‌ نمیکنی؟ ۷۰سی سی یجا بخور

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها شربت زعفرون میخام درست کنم ولی نمیدونم چقد زعفران بریزم البته زعفران من با ریشه است حالا ی چ ...

زعفرون نخور باعث افت ضربان قلب جنین میشه

تخم شوید دم کن بخور

ورزش های روی توپ رو انجام بده

سجده برو

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
خانوما یه سوال میپرسم بدون تعصب جواب بدید طبق تجربه شما استفاده از مکمل ها تو بارداری (قرص اهن و ...

عزیزم اگه کم خونی داری و دوست نداری دارو شیمیایی مصرف کنی قرص خون اسلامی بخور.

درمورد سوالت باید بگم که سر دو بچه اولم تمام دارو ها و ویتامین های تجویزی دکترم رو خوردم اما اولی فوق العاده آروم و دومی خیلی نا آروم و گریه کن بود.هر دو کمی رفلاکس هم داشتند . دلیل اصلی این همه تفاوت دو بچه ام آرامش زیادی بود که تو بارداری اول داشتم اما تو بارداری دوم بیشترش با استرس و نگرانی و گریه به خاطر بیماری همسرم که پزشکا تشخیص نمی دادن گذشت.

حالا تو این بارداری اصلا از داروی شیمیایی و ویتامین استفاده نکردم و یه آرامش نسبی دارم .انشااله به دنیا بیاد ببینم چه فرقی با داداشاش داره  

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
شک نکن خدا تحملش رو به همه میده مخصوصا اگه آگاهانه جلو بری شما ساداتی؟

انشااله

بله ساداتم. البته اگه لیاقت یدک کشیدن اسم سادات رو داشته باشم.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خانوما یه سوال میپرسم بدون تعصب جواب بدید طبق تجربه شما استفاده از مکمل ها تو بارداری (قرص اهن و ...

باران جان من سر دوتا بچه هام از مکمل استفاده کردم.

اولی بی نهایت بچه آرومی بوداز خوابش تا هر چیزی که فکرش رو بکنی

ولی دومی رفلاکسش منو دیونه کرده الان چند ماهی هست که لبنیات رو قطع کردم یمقدار بهترشده

خدا رو شکر کولیک و دل درد نداره.

خوابشم پدرمو در آورده😩

اگه بخوابه باید حتما سینه تو دهنش باشه

و گرنه زودی بیدار میشه.

ولی من همچنان پوستم کلفته 😆از تک تک روزهایی که با دخترم هستم دارم لذت میبرم.

انگار نه انگار اذیتم میکنه.

فقط از خدا میخوام رفلاکش خوب بشه.

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....
باران جان من سر دوتا بچه هام از مکمل استفاده کردم. اولی بی نهایت بچه آرومی بوداز خوابش تا هر چیزی ک ...

تو عشق منی 😉😍 واقعا مادر نمونه و مهربونی هستی😊

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2740

منم مولتی ویتامین و آهنای بارداریمو یکی درمیون میخوردم. پسرم هم تقریبا شلوغه. نوزادیش هم خوابش نهایت دوساعت پیوسته میشد که البته کم پیش میومد. رفلاکس هم داشت و یمقدار اذیت شدیم ولی یک دکتر کودکان خوبی اینجا هست که بدون اینکه بهش بگیم (چون من اصلا نمیدونستم این گریه ها و بی قراریها برای چیه و رفلاکس و کولیکم نمیدونستم چی هست، و فقط تو بغلم یا تو ماشین میگردوندیمش تا کمی اروم میشد) یک شربت به اسم دای کولیک براش نوشت تا دو ماه هر روز یبار بهش میدادم که دیگه تو این دوماه اذیت نشد.

والا نمی‌دونم ولی منم تو بارداری و بعدش سر پسر اولم از مکمل استفاده نکردم فقط اولش یذره شیرم کم بود که حدس میزنم به خاطر سز بوده تا دوماهگی هیچ مشکلی نداشت بعد اینکه واکسن زد یهو کولیک شد

سلام دوستان قدیمی و جدید لطفا ببا دلای پاکتون برام دعا کنید بارداری و زندگیم به خوبی بگذره منم دعا گوتون هستم سرم خیلی شلوغه کم میا تاپیک نمیدونم کدومتو به سلامتی دیگه زایمان کردید ولی به همتون تبریک میگم

راستی رستا جون دیگه نمیاد؟

من حامی دین حسین هستم.