2733
2764

گاهی یه سری تجربه ساده حال خوب کن هست که آدم از به اشتراک گذاشتنشون حالش بیشتر خوب میشه،ملاقات ساده امروز ما از همین دسته. ایشون فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم هستن و من برای مشورت با ایشون در مورد اینکه کاندید عمل بلفارو پلاستی هستم یا نه امروز عصر باهاشون ملاقات داشتم.

بلفارو پلاستی چشم برای دوستایی که نمیدونن:به زبان عامه عملی هست که طی اون با بی حسی موضعی بافت اضافی چربی و پوست اطراف پلک رو برش داده و پلک رو بخیه میزنن و برای اونایی که پف پلک یا افتادگی بیش از حد پلک دارن خیلی تاثیر گذاره تو زیبایی)

بدو ورود ایشون با لبخند و خوش امد استقبال کردن و گفتن خب؟😄

منم گفتم اومدم ببینم عملم میکنین یا نه؟

به همسرم گفتن پشتشون بایستن یه اینه دادن دست من و خودشون هم رو به روم نشستن گفتن تو چی میخوایی از این عمل گفتم میخوام با برداشتن اون پوست اضافه چشمام زیباتر بشه،ایشون یه تیکه از پوست اضافی رو گرفتن و جمع کردن گفتن حالا نگاه کن ببین چقدر تغییر کردی و من گفتم خیییلی کم😂😂گفت آفرین،من دلم نمیاد برای یه تغییر خیلی خیلی کم از تو پول عمل بگیرم .عمل برای اوناییه که ۹۰ درصد تغییر میکنن نه تو،برو از زندگیت لذت ببر😄😄

زدن این تاپیک برای اینه که از انصاف ایشون خوشم اومد که صرفا نیت مادی ندارن ،در ضمن بسیار هم بزرگمنش و لارج بودن اینو از برند معروف مبلمان مطبشون میگم که از نظر من نشونه احترام به مراجع و بیمار حساب میشه،بعضی مطبا میری صندلی پلاستیکیه هنوز😂😂

در ضمن من چون مادرم افتادگی پلک شدید داشتن من گفتم احتمالا منم دچار این عارضه بشم برای پیشگیری رفتم خدمتشون که ایشون عمل رو صلاح ندونستن،

دوستان اگه حالتون با این تاپیک خوب نمیشه اشکالی نداره من درک میکنم ولی شمام اگه گامنت مثبت نمیذارید لطفا تو منفی گذاشتن هم منصف باشید،چاکرتونم که🌹❤️

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ممنونم بابت به اشتراک گذاری ❤️

عالی بود 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کردم منو میگی اوجی 😂😂😎😎

😄🌸

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
ممنونم بابت به اشتراک گذاری ❤️ عالی بود 

زنده باشی قشنگم😍🌸

خیلی قشنگ بود  مرسی که بامابه اشتراک گذاشتیش

زنده باشی مهربان😍🌸

زنده باشی قشنگم😍🌸

سلامت باشی عزیزم ❤️ 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
خیلی‌ خوش شدم‌ولبخند زدم‌ک‌حالتون ‌این قدری خوبه‌وسرکیف هستید🥰🥰🥰 

زنده باشید عزیزم شاید طبیعی باشه که خیلیا فکر کنن اغراقه ولی بخدا ادمای خوب که سر راهم قرار میگسرن خیلی روحیه میگسرم حتی وقتی تنها سرمایشون یه لبخند ساده س که دریغ نمسکنن موقع زایمانم هم با چمتاشون برخورد داشتم کادر دلسوز و محترم بیمارستان شامل پرستاری که از غربتش باهام درد و دل کرد و مامایی که با اینکه شخصی نبود تا تهش باهام بود و دلسوزی و مهر از تک تک نگاه هاش میچکید،این ادما هیچوقت از یادم نمیرن،یا ادمایی که همینجا با یه کلمه ده تا تا انرژی میفرسن به بقیه

زنده باشید عزیزم شاید طبیعی باشه که خیلیا فکر کنن اغراقه ولی بخدا ادمای خوب که سر راهم قرار میگسرن خ ...

میدونی چیه   عزیزم  از  صحبت کردن باشما  بدون اینکه فکر‌کنید  اغراق میکنم  یا ی چیزی همین‌جوری میگم ن‌این طور نیست احساسم واقعا‌نسبت ب شما‌اینکه‌شما خیلی آدم خوبی هستید  ی انسان شکرگذار  وی آدمی ک       چ جوری بگم    حتی با‌کوچکترین‌چیزها خوشحال  میشع   وامیدوارم ک همین طوری ک‌میگم‌باشه دوست خوب من

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
میدونی چیه   عزیزم  از  صحبت کردن باشما  بدون اینکه فکر‌کنید  اغراق م ...

دقیقا همینطوره عزیزم من به لطف خدا آدم خیلی قانعی هستم و با کوچکترین چیزا خوشحال میشم که از نظر بعضی ممکنه مسخره،ساختگی و بی دلیل و یا حتی ریا بیاد ولی واقعا اینطور نیست و من از ته دل راضی میشم با اینچیزا،رد شدن یه قاصدک از کنارم منو مث بچه ها از جا میپرونه و تو تصورات خودم اون قاصدک سمت هر کی بره اون ادم خوبیه😍😍گلای خونه جرات ندارن غنچه کنن من زودتر تز خودشون خبر میشم و کلی خوشحال،از لبخند یه بچه که بغل مامانشه داره رد میشه حالم پگرگون میشه و کلی از این دست مثالا

دقیقا همینطوره عزیزم من به لطف خدا آدم خیلی قانعی هستم و با کوچکترین چیزا خوشحال میشم که از نظر بعضی ...

ان شالله همیشه سعادتمند باشی عزیزم 

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
میدونی چیه   عزیزم  از  صحبت کردن باشما  بدون اینکه فکر‌کنید  اغراق م ...

راستی ببخشید هول شدم عزیزم،وقتی گفتم واقعا همینطور منظورم جمله ای که به من لطف بی اندازه داشتید و حدس زدید من ادم خوبیم نبود خدا شاهده،چون من خودمو ادم خوب نمیدونم من فقط یه آدم معمولیم که احساساتش تو بچگیش مونده ولی خودش بزرگ شده،در ضمن من هم از شما حس مثبت گرفتم و احساس میکنم از اون دسته ای هستید که حتی بدی هم ببینید دست و دلتون به بدی کردن نمیره

2706