2737
2739
عنوان

یه خبر در مورد کاشت ناخن

| مشاهده متن کامل بحث + 45353 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بحثو ادامه ندید فقط الکی دعوا میشه و کدورت پیش میاد اینجا همه جور آدمی با هر طرز تفکری هست و همه هم با هم دوستیم، و اینکه فکر کنیم کسیو میتونیم مثله خودمون کنیم کاملا اشتباست پس: موسی به دین خویش عیسی به دین خویش
سمای عزیزم من خودم چون خیلی مهم بود دنبالش رفتم تا کاری که دلچرکینی داره نکنم

خواستم اینجا به دوستام هم بگم اونا هم با خیال راحت این کارو بکنن

شما ها اومدین جارو و جنجال راه انداختین ولی چشم حرف شما به دیده منت!
2728
دوستای عزیزم ، من با نظر هیچ کس موافقت یا مخالفت نمی کنم ، فقط یه توصیه خواهرانه : اونایی که اهل نماز و روزه هستن ، مواظب باشن که به کمک وسوسه شیطان ، مسائل رو برای خودشون توجیه نکنن و در ساده کردن دین از خدا سبقت نگیرن.
شیرین عزیزم در اینطور موارد شما به فتوای بقیه ی مجتهدین هم یه نگاه بنداز چون موضوع کوچکی نیست که به راحتی بشه از کنارش رد شد من اگه جای شما بودم به فتوای اکثریت نگاه میکردم هر چند که صد در صد میدونم که اینکار بی اشکال نیست
2740
گلم منم با وصال جون کاملا موافقم من عاشقه تزئیناته ناخنم، ولی خیلی مهمتر از اون عاشقه عبادتم مخصوصا نماز که طعمه شیرینشو با هیچی عوض نمی کنم قشنگتر بود اگه از چندتا مرجع تقلید میپرسیدی مطمئن که میشدی تاپیک میزدی
دوستای خوبم وقتی مرجعی این موضوع رو رد نمیکنه چرا من باید اینقدر کنکاش کنم

عزیزای من وقتی من مقلد اون اقا شدم دیگه گناه داشتن یا نداشتنش به عهده ایشون هست

اشتباه میگم بگین غلطه؟

در ضمن شما ها در مورد چیزایی که واستون ابهام داره از مجتهدتون پیروی میکنین یا از چند نفر؟؟؟

شیرین جون شما درست میگی وقتی از این اقا تقلید میکنی به کس دیگه ای لازم نیست رجوع کنی ولی در چنین مواقعی که مجتهدین اختلاف نظر بینشون زیاده شما باید نظراکثریت رو بسنجی و به حرف یکی اکتفا نکنی....دوست عزیزم من دوست ندارم شما که انقدر پایبند نمازت هستی به خاطر یک اشتباه همه ی رازو نیازت مردود بشه امیدوارم راه درست و پیدا کنی
منهم با گفته دوستان موافقم برای خوشتیپ وزیبا بودن جز ناخن کاشتن راههای دیگه ای هم وجود داره که اخرت مارو هم خراب نکنه
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2706