2752
2734

یکژ دیگه به چشم شوهرشون نیاد همیشه خوشگل باشه یا رقابت دارن با خانمای دیگه ولی مردا اینجوری نیستن که بگن نکنه زنم از یکی دیکه خوشش بیاد به خودم بیشتر برسم که چشمش نره دنبال یکی دیگه فقط منو بخاد ولی خانما همیشه درگیر اینجور مسائل هستن

اعتماد  بنفسشون کمه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون ک زن ها همیشه انتخاب شونده هستند ن انتخاب کننده 

چون مردها بیشتر سست عنصرن و راحت تر خیانت میکنند 

چون مردها بصری هستند و راحت با ظاهر دلشون میره 

چون زن ها ترس از تنهایی و از دست دادن دارن وابسته هستن از همه نظر چ جنسی چ عاطفی چ هر چیز دیگع ای 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

من اوایل ازدواجم درگیر همین بودم دائم دوش میگرفتم دائم ارایش داشتم... کراتین و کاشت ناخن و حتی لباس های معذب میپوشیدم تا اینکه خاستم برم ارایش دائم.. شوهرم صداش در اومد گفت من بیرون ارایش میکنی مهمونی ارایش ميکنی چیزی نمیگم که گیر بهت ندم داخل خونه خودت باش بدم میاد رژ بزنی لباس مهمونی میپوشی راحت باش من همین جوری دوستت دارم بدون ارایش و ساده خلاصه دوساله دیگه راحتم گاهی دلم بکشه خودم ارایش کنم تو خونه 

کمبود اعتماد به نفس موج مکزیکی میزنه تو خانمامون

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
چون ک زن ها همیشه انتخاب شونده هستند ن انتخاب کننده  چون مردها بیشتر سست عنصرن و راحت تر خیانت ...

تو باید تاوان اونو بدی؟

خب با مرد هول ازدواج نکنادمی ک چهره پرسته فرشته هم باشی تکراری میشی براش

تو باید تاوان اونو بدی؟ خب با مرد هول ازدواج نکنادمی ک چهره پرسته فرشته هم باشی تکراری میشی براش

عزیزم این قانون آفرینشه 

مردها بصری و خانم ها سمعی هستن 

من ک مجردم اما تف ب این دوره زمونه

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
من اوایل ازدواجم درگیر همین بودم دائم دوش میگرفتم دائم ارایش داشتم... کراتین و کاشت ناخن و حتی لباس ...

هزار ماشالله به شوهرت. خدا براهم نگهتون داره

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘