2752
2734

بحثمون شده بود بعد بحث ازدواج خواستگاری بود چون خودش گفت قصدش ازدواج بعد برداشت به من گفت تو اول رابطمون گفتی اگه قصدت ازدواجه باهام آشنا شیم بیشتر اگه قصد دیگه ای داری من نیستم بعد برداشتم گفتم حقیقت گفتم من آدمی نیستم امروز باتو باشم فردا تموم کنم بایکی دیگه بعد برداشت گفت یعنی الان فقط با منی خندید گفتم نه با صدتا بعد گفت شوخی کردم بحث نکنیم //این بحثمون برای امروز بود تلفنی حرف زدم//

خب من اینجوری گفتم منظورم این بوده رابطه بی هدف نمیخوام 

یک ساعت پیش پیام داد نوشت سلام خوبی منم جوابشو دادم بعد نوشت بیا بغلم گفتم ممنون دستت دردنکنه  نمیام بعد گفت بابت گفتم بغل بعد گفت بشه پس من میخوابم دستم درد نکنه نوشت شب خوش فعلا منم نوشتم شب خوش بعدش آفلاین شد منم ناراحت شدم یهویی رفتم همون ثانیه چند تا پیام دادم بیا ایتا بیا ایتا کارت دارم انقدر پیام دادم جون هرکس دوست داری بیا کارت دارم چون میخواستم بهش بگم خسته شدم بابت رفتارت خلاصه انقدر صداش کردم اسمشو پیام. دادم چند بار تکش زدم اصلا جواب پیام های آزادم نداد و ایتا هم آنلاین نشد 

الان حرف من اینه فرده بهش زنگ بزنم بگم من میرم دیگه من نمیتونم بااین اخلاقیات خلاصه حرف های دلمو بزنم 

یا کلا زنگ و پیامی بهش اصلا ندم دیگه ؟؟؟

نده

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببخشید ولی چقد بچه بچه رفتار کردی 

چندسالته

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط یه نکته : عجله نکن،  روز های زیادی در پیش داری

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

قهر کن 

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

اصلا نفهمیدم مشکلت چیه 

ولی اول برو اون همه پیام هاتو پاک کن :// جالب نیس این رفتار 

بعدم اگه میبینی رفتارش باعث ناراحتیت میشه 

بگو بهش ک تمومه

اما اگه الا هورمونی به هم ریختی یا فشار روته بگو صبر کنید یکم بگذره تا تصمیم بگیری 

۲۰ عزیزم به نظرت هیچی دیگه بهش نگم ؟

نه گل

احتمالا خسته بوده گوشیش رو سایلنت بوده صبح خودش بهت پیام میده ولی اگر مورد مناسبیه الکی ردش نکن بعدا خدایی نکرده حسرت بخوری

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
نه گل احتمالا خسته بوده گوشیش رو سایلنت بوده صبح خودش بهت پیام میده ولی اگر مورد مناسبیه الکی ردش ن ...

نه گوشیش که سایلنت نیست 

به نظرت تا موقه اون پیام نداد هیچ زنگ ک پیامی بهش ندم ؟

فردا زنگش نزنم بگم بیا تموم کنیم من نمیتونم با این اخلاقات

ببین 

مردا هر چی بیشتر کم محلی کنی بیشتر جذبت میشن اینو از طرف من داشته باش 

یک هفته دو هفته اصلا پیام نده زنگ نزن ببین خودش پیش میاد یا نه 

اگر پیش اومد و منت کشی کرد که چرا خواسته جنسی آورده وسط که هیچ چون همون اول تو گفتی نمیخای

اگر نیومد بدون رابطه شما از نظرش در حد رفع نیاز بود و بس پس بیخیالش شو 

ولی پیام یا زنگ اصلا 

یک مدت اصلا نه زنگ بزن نه پیام بده تا وقتی خودش پیام نداد اصلا 

نه گوشیش که سایلنت نیست  به نظرت تا موقه اون پیام نداد هیچ زنگ ک پیامی بهش ندم ؟

نه اصلا