2752
2734

یچیزی زدم رفتن عین خال گوشتی هستش اصلا شبیه زگیل نیست پاپ اسمیرو... منفی شد الان باز برگشتن هوووف باردارم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

پاپ اسمیر رلطی ب زگیل نداره 

شما اولن باید چک بشی توسط دکتر ببینه هست یا ن

اگه باشه آزمایش داره ..فکنم۴ پنج ملیونی میشه

سطح ویروس رو میگه 

۱۰۰ تا تیپ داره 

۴ تاشون خطر ناکن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

شاید زگیل نباشه

معمولا به خاطر سیستم ایمنی ضعیف به وجود میان

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
😑عزیزم پاپ اسمیر فرق داره ..اون آزمایشم جداس  با هم نیستن یا بگی یکی

میشه دقیقا بگی پس چطوریه!؟ 🤦🏻‍♀️من دکتز رفتم یه تست پاپ اسمیر واسم نوشت یه نمونه ام همون موقع گرفت برای hpv اطلاعات غلط ندین ب کسی لطفا

دختر تو که تستات منفی شده چرا رو خودت اسم‌میزاری‌.اینا زگیل پوستی هستن با نخ ببند خودشون‌میوفتن.یا واستا بعد زایمان‌برو لیزر کن.طرف زگیل تناسلی داره گردن‌نمیگیره بعد تو نداری میگی‌دارم

2706