2733
2734

اینجوری ذوق میکنیم  😂🤦🏼‍♀️

خودم به شخصه به نفس راحت میکشم 

واقعا چرا انقد ماها درگیر درس بچه ها مدرسه هاشونیم 

که وقتی مدرسه تعطیل میشه انگار خودمونیم که مدرسه تموم کردیم

ولی مادرای ما  اینجوری درگیر ماها نبودن 🤦🏼‍♀️ 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلیلشو خودت گفتی 

چون ماها حامی نداشتیم و این کمبود و میخوایم برای بچهامون جبران کنیم

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
دلیلشو خودت گفتی  چون ماها حامی نداشتیم و این کمبود و میخوایم برای بچهامون جبران کنیم

آره .پسرم میگه تو چرا درست نخوندی تا یه شغلی داشته باشی .

من خانه دارم دیپلم 

خدایی هم کسب نبود منو حمایت کنه باهام کار کنه 

بهش همینارو گفتم ..

ولی خودم خیلی به درس بچه هام میرسم 

.

آره بخدا،،، البته من بیشتر بخاطر ناهار مدرسشون همیشه نگرانی دارم، که چی براشون بذارم که دوست داشته باشن، بتونن ببرن، یا باید پلویی باشه یا ساندویچی، فکرش دیونم میکنه، یعنی پنجشنبه جمعه ها اینقدر خیالم راحته که دغدغه غذاشونو ندارم، تابستونم که دیگه جای خود داره 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
واقعا همینطوره من که دارم دیوونه نیشم از بس میگم بخون بخون کلاس پنجم از بچه کلاس اولی بدتره

بچه ها بزرگتر میشن بدتر میشن ..

برای من یکی سومی یکی اولی ..امروز تموم شد مدرسه راحت شدماا

.
2706