2733
2734

من خیلی ترسوام با این ترس نمیدونم چطوره زایمان کنم یا اگه قصد عمل بینی دارم عمل کنم باور کنید برم عصب کشی همش میلرزم از ترس امروز رفتم یه امپول زد درد نداشت تا خواست عصب کشی کنه درد شروع شد گفتم یکی دیه بزن موقع زدنش چنان دردی داشتم انگار برق وصل کرده بودن به دندونم جیغ زدم از استرس میلرزیدم کیا مثل منن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

من از تو بدترم 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

من ترسواممم خیلی

ولی بینی رو عملش میکنم😂

من هربار میرم دکتر میگم سرمو هستم ولی امپوا ن

دندون پزشکیم رفتم اول زد بی حس نشد انقد ترسیدم از دردش

بعد زد بی حس شد

مامانم میگه میخاد دکتر و دندون پزشکم شه واسه من

😂😂چه‌باحال گفتی

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊

منم دو تا عمل کردم یکی سزارین یکی عمل سینه هر دو بار بدنم به بخیه حساسیت نشون داد بار اول برا سزارین عفونت بخیه باعث شد سه بار دیگه عمل کنم حالا تصور کن بخوام بینی عمل کنم یا برم پیکرتراشی   با این بدنی که دارم یه راست می رم قبرستون

بعضی وقتام از ناشی بودن دکتره من که عصبکشی درد نداشتم

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟ کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟ 

منم تازه از دندون پزشکی اومدم، عصب کشی و پر کرد، دردی نداشت فقط همون امپول بی حسی اش یکم درد داشت که در حد جیغ نیست واقعا😆

من زایمانم سزارین بود بعدشم دردی نداشتم، ولی بدترین درد عمرم وقتی بود که شیر اومده بود تازه تو سینه ام 😖😖وای یاداوریشم وحشتناکه انقد که درد داشت موقع دوشیدنش های های گریه میکردم 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706