2737
2734
عنوان

كيا الان رژيمن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123943 بازدید | 11953 پست
پاريس 😱😱😱😱😱 من به ٦٨ راضيم تو از ٥٩ مينالي؟😭😭😭😭😭 قدت چنده؟

قدم 167 😔

من 45 بودم تا پنج سال پیش دلی....چندش لاغر بودم ولی دیگه به 55 راضیم.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

منم كالري شماري و تردميل ١٢ كيلو كم كردم 

ماه رمضون شيطون گولم زد در نقش زولي بامي و فرني و شله زرد ظاهر شد باز سه كيلو اضافه كردم 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قدم 167 😔 من 45 بودم تا پنج سال پیش دلی....چندش لاغر بودم ولی دیگه به 55 راضیم.

پاريس ٥٩ واسه ١٦٧ عااااليه

من ١٦٨ هستم نميخوام از ٦٥ كمتر بشم 😃😃😃😃

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
منم كالري شماري و تردميل ١٢ كيلو كم كردم  ماه رمضون شيطون گولم زد در نقش زولي بامي و فرني و شل ...

كوكي من از ٢٦ شهريور ١١١ بودم تا عيد شدم ٨٢ 

حالا ميخوام تا ٢٦ شهريور بشم ٦٨-٧٠ 😃😃😃😃

واسه تولد پسرم ميخوام لباس خوجگل مجگل بپوشم

عكس لاغريمو ديدي؟😂

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2728
عزيزم شما با كلاسيد ما همون هُبي ميگيم 🤣 من ١٦٤ قد وزن فعلي ٧٠  وزن سابق ٥٤  هر چيي ...

شما عشقي 😃😃

بيا واسه خودمون هدف بزاريم مثلا تا ١ مرداد بشيم اين وزن 

١ مرداد تولدمه ها 😃😃😃

كوكي من از ٢٦ شهريور ١١١ بودم تا عيد شدم ٨٢  حالا ميخوام تا ٢٦ شهريور بشم ٦٨-٧٠ 😃😃😃😃 واسه ...

عزيززز دلم بازم عاااالي لاغر كردي و اراده و پشتكارت حرف نداره واقعا 

آفررررين 

نه يه عكس ديدم اما نميدونم مال چه زماني هست لاغري يا چاقي   

اميدوارم تولد پسر گلت باربي باشي 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2740
عزيززز دلم بازم عاااالي لاغر كردي و اراده و پشتكارت حرف نداره واقعا  آفررررين  نه يه عكس ...

گزاشتم الان

بالا ١١١ هستم

پايين ٨٢

اميدوارم به زودي عكس ٦٨ كيلوييمو بزارم 😭😭😭😭

من فقط طناب میزنم یه هفتس میزنم۲/۵کیلو کم کردم 

واقعاااا؟

من طناب ندارم ولي ميتونم بدون طناب بزنم؟😃

منم از امروز با ١٠٠ تا شروع ميكنم روزي ٢٠ تا زيادش ميكنم پس

واي دلي جان😱😱😱😱😱😱

واقعا هزار آفرين بهت 

چقددددد خوب لاغر كردي 

باور نكردني ه 

آفررررررين هزار بار خيليييييي خوبه 

تو ميتوني قطعا به هدفت برسي

پاريس ٥٩ واسه ١٦٧ عااااليه من ١٦٨ هستم نميخوام از ٦٥ كمتر بشم 😃😃😃😃

احساس میکنم تناسب ندارم دلی.

شکم ندارم ولی شلوار یکم تنگ باشه از بالاش گوشت میزنه بیرون. 😔

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

سلام من بعد از زایمان بیشتر از بیست کیلو اضافه وزن داشتم که طی یک سال با ورزش و رژیم کم کردم الان دخترم شش سالشه ولی همیشه باید لقمه بشمارم چون استعداد چاقی دارم و همیشه خدا رژیمم😢

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ❤
میخام بشم ۵۰ الان ۵۶ ۵۷ هم دیده شدم خیلی ناراحتم

مهرنگ تو عااااليه هيكلت

ولي اگه ميخواي واقعا كمتر بشي بيا همينجا به هم روحيه بديم

من از سه شنبه ١.٣ كيلو كم كردم ذوق زده شدم دوباره 😂😂

2706