2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قرص دمیترون بخور شااااید یکم موثر باشه ولی درکل یکی دو ماهی همین وضعته ، یه قلپ آب سرد بخور ، لیموترش تازه بو کن و یکم بچش ، ی کم چیزای نمکی مثل چوب شور یا خیار شور بخور(زیاده روی نکن) تو ی وعده زیاد غذا نخور ک خیلی سیر بشی هیچ موقعم انقد گرسنه نمون ک ضعف کنی اینا تهوع رو تشدید می‌کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2731
خیلی حالم بده مرسی عزیزم امتحان میکنم 

خواهش میکنم

وقتی حالت بد میشه برو دم پنجره هوای تازه بهت بخور ی تغییر حالتی بده ، کلا تنهایی و زیاد تو خونه بودن هم این حال رو بیشتر می‌کنه خودت رو سرگرم کن 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
خواهش میکنم وقتی حالت بد میشه برو دم پنجره هوای تازه بهت بخور ی تغییر حالتی بده ، کلا تنهایی و زیاد ...

صبحا وقتی دراز کشیدم خوابم خوبم همین که بلند شدم امروز اینجوری شدم 

میگن تا ۹ ماهگی هم بعضیا دارن  ماله زن داداشم از ماهه اول بالا میاورد

نی نی ش چی بود 

من ماه اول حالت تهوعم اوقدر زیاد نبود بالا بیارم خیلی کم بود الان که تازه رفتم توی ماه 2 اینجوری شدم عوق میزنم ولی بالا نمیارم فکر کنم ماه بعدی بالا اوردنم اضافه بشه بهش   

دمیترون ممکنه تیروییدتو بریزه بهم برای من اینجوری بود. قرص ب شش بخور گرسنه نمون. لیموترش بو کنو هوای ...

فعلا اب سرد خوردم با ی دونه موز یکم بهترم لیمو ندارم تو خونه ابلیمو دارم باشه حتما پنجره رو باز میکنم مرسی گلم 

نی نی ش چی بود  من ماه اول حالت تهوعم اوقدر زیاد نبود بالا بیارم خیلی کم بود الان که تازه رفتم ...

دختره 

ن از اولش اینجوری بود ب حدی ک دکتر گفته بود اب بخوره چون بدنش ب شدت کم اب شده بود

2706