2733
2734

بی نهایت عصبیه خدا نکنه کمترین رفتاری منم کنم خوشش نیاد زیر و بالامو به فحش می‌کشه ، دست به زن داره در نهایت خیلی پرخاشگره 

اما اگر بخواد خوب باشه هم خوبه ، خسته شدم از رفتاراش به هیچ وجه عذرخواهی نمیکنه ازم همش کوچیکم می‌کنه 

اگ ۶ماه مشاوره برید بهتره مطابق زندگی خودتون راهکار میگیرید  البته بسته هایی هست مجازی 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من موندم کسایی ک مشکلاتی مثل مشکل شما با همسرتون رو دارند....قبل ازدواج متوجه نشدن؟ قبل ازدواج نفهمیدین ایشون زود عصبی میشه؟ اصن باهم حرف زده بودین؟ مشاوره رفته بودین؟

اخه اینا مشکلات بزرگیه و واقعا نمیدونم چجوری با همچین کسی ازدواج کردین....

من موندم کسایی ک مشکلاتی مثل مشکل شما با همسرتون رو دارند....قبل ازدواج متوجه نشدن؟ قبل ازدواج نفهمی ...

قبل ازدواج خیلی خوب بود خودشو مظلوم می‌گرفت هوامو داشت اما چند ماه بعد کلا آدم دیگه ای شد 

میزنه؟؟؟؟؟بعد توام هیچی نمیگی خوب یبار برو شکایت کن دیگ جرات نمیکنه دست بلند کنه

اره ، اگه شکایت کنم کارم به طلاق می‌کشه ،متاسفانه اصلا نمیتونم به جدایی فک کنم 

من موندم کسایی ک مشکلاتی مثل مشکل شما با همسرتون رو دارند....قبل ازدواج متوجه نشدن؟ قبل ازدواج نفهمی ...

فک میکنی قبل ازدواج خودشونو نشون میدن؟

اینا خیلی زرنگن

شوهر من همه اینارو داره میریم خونه مامانم یه جور آروم و مظلوم میشه آدم میگه مگه بهتر ازینم هس؟!

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
اره ، اگه شکایت کنم کارم به طلاق می‌کشه ،متاسفانه اصلا نمیتونم به جدایی فک کنم 

طلاق برا چی،فقط شکایت کن دمش کوتاه بشه

یعنی اینقدر راحت میاد طلاقت بده؟؟؟؟

مهریه اتو ک بزاری اجرا دیگ فکر طلاقو نمیکنه

اینو یادت باشه مرد باید ترس از دست دادنتو داشته باشه،ن اینکه بگی از طلاق میترسم،اگ بفهمه از طلاق میترسی دمار از روزگارت درمیاره

طلاق برا چی،فقط شکایت کن دمش کوتاه بشه یعنی اینقدر راحت میاد طلاقت بده؟؟؟؟ مهریه اتو ک بزاری اجرا ...

متاسفانه هیچ وقت از طلاق نمیترسه همیشه میگه من اخلاقم همینه میخوای برو خودت طلاقتو‌ بگیر پولم ندارم که مهریتو بدم ، کلا خیلی حرمتا رو بینمون شکسته