2752
2734
۲۲سالمه تو خانواده بدی بزرگ شدم مامانم اینا دوبار ازهم جدا شدن خیلی سخته بخوام افکارمو درست کنم

نمیدونم راشتش واقعا ب روانشناسم میتونی مراجعه کنی ینی حتی س نفرم ندیدی ازدواج خوب کنه؟تو اشنا فامیل اینا

یعنی از مامان بابای من سمی ترن دوبار ازدواج و طلاق ؟؟😁

منم یکی از انشاهامون اینطوریه طلاق گرفتن دوباره ازدواج کردن و بچه سومشونو اوردن و زندگیشون الان خیلی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم راشتش واقعا ب روانشناسم میتونی مراجعه کنی ینی حتی س نفرم ندیدی ازدواج خوب کنه؟تو اشنا فامیل ...

چرا دیدم چند نفرو ولی خب تعدادشون کم بود

حس میکنم همه مردا خ کارن چون تو محل کارمم ب وضوح میدیدم همه اینارو 

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌
منم یکی از انشاهامون اینطوریه طلاق گرفتن دوباره ازدواج کردن و بچه سومشونو اوردن و زندگیشون الان خیلی ...

واسه ما ک باز طلاق گرفتن 

تازه فایده ای هم نداره بابام الان زن و بچه ی خودشو داره

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌