2752
2734
عنوان

همه ی عشقا دروغه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 21 پست
گلم خودتت رو اینطوری دل داری بده 🤣😂🤣فقط خدا خوبه اینو یادت باشه  دیگه تو زمانه ای هستیم که ...

اینکه چارتا هول دیدی دلیل نمیشه همه هول باشن ، دلداری نمیدم میدونی چون از همه لحاظ تکم و چرا باید بترسم بره خیانت کنه؟ بهترازمن گیرش نمیاد و اینم ب کنار پسر باخانواده ای رو که سرسفرع بزرگ شده با پسرای الوات و خیابون گرد یکی نکن 

بااین چشم ب همه نگا کنی تو الان باید ب پدر برادر عمو دایی و... همه شک داشته باشی ...این درست نیس اصلا

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افکار یه خیانت دیده😂شوهرم اهل این بچه مچه بازیا نیس گل امتحاناشو خیلی وقت پیش پس داده😉

چرا وقتی ضربه ای ندیدی تو اینجور تاپیکای میای گلم

جدی از سر دلسوزی میگم🥲

شما هرچقدم الان فک کنی همسرت چ خوبه و فلان این انرژی منفیا اخرش کار خدشونو میکنن و باعث ازارت میشن

ادمایی ک اینجور تحربه هارو دارن اغلب اینجاهان

من خیلی دوست داشتم اللن مثل قبل قلب سالممو داشتم تا خیلی خوب تر ازش نگهداری کنم

ولی وقتی ندارم نمیتونمم با تقدیرم بجنگم...

اما شما ک داریش ازش مواظبت کن🌱

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
چرا وقتی ضربه ای ندیدی تو اینجور تاپیکای میای گلم جدی از سر دلسوزی میگم🥲 شما هرچقدم الان فک کنی ه ...

حرفت درسته عزیزم نباید کلا با کسی ک قلبش شکستش و ضربه دیده از اعتماد و اینجور حرفا صحبت کرد

ولی اخه قرارنیس ک تاابد بااین دید زندگی کرد ب هرحال ادم یجایی نیاز به همدرد و شریک زندگی داره دیگه ولی با انتخاب درست... امیدوارم حالت بهترشه عزیزم🩷

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
اینکه چارتا هول دیدی دلیل نمیشه همه هول باشن ، دلداری نمیدم میدونی چون از همه لحاظ تکم و چرا باید بت ...

من به کسی شک ندارم و عقیده کل پسرا رو میدونم 

زنی که موهاش مشکیه  شوهرش موهای بلوند دوست داره و اگه بلوند باشه مشکی دوست داره ..ساده باشه داف پسنده و اگه داف باشی ساده پسنده ..کلا مردا تنوع طلب هستن 

من نمیگم خیانت میکنه و این حرفا 

فقط میگم هیچ کس عاشق هم نیستن 

حرفت درسته عزیزم نباید کلا با کسی ک قلبش شکستش و ضربه دیده از اعتماد و اینجور حرفا صحبت کرد ولی اخه ...

نمیدونم واقعا فلسفه درازی پشت این داستانه...

مرسی گل🫂🌹

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️