2752
2734
عنوان

اونايي كه مدت طولانى تو را*بطه بودن بيان لطفا 🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 28 پست

همیشه حرف داشتیم 

حتی چرت و پرت 

خسته نمیشدیم

ولی خب... :) 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب از اينا گذشتيم  شما چند وقت دوست بوديد ازدواج كرديد بعد؟

درباره شغل وپس انداز درباره محل زندگیش درباره بچه ومسئولیتاش درباره اینکه چه حق وحقوقی حاظره به شما بده اجازه تحصیل میده یانه ،درمورد اینکه خسیسه یا دست ودلباز ولخرجه یا اقتصادی وآینده نگر،خانواده دوسته یانه یسری چیزارم باید با رفت وامد پی برد با سوال مشخص نمیشه ...ما یجورایی باهم آشنا بودیم خانواده هامون درجریان ارتباط ما بودن ۵ ۶ ماهی شد فکرکنم دقیق یادم نیست تواین مدت چندبار قرار گذاشتیم بیرون ،  خونه هم مهمانی  خانوادگی میرفتیم چندباری اونا دعوت کردن مارفتیم مادعوت کردیم اونا اومدن

درسته واقعا  براى من لانگ نيست  اما خسته شدم واقعا

اگه توشرایطی هستی که مدام باید یاداوری کنی که تو هستی که تو روش حساب باز کردی یا همش داره قول و وعده وعید میده ولی خبری نیست خواهش میکنم ازت خودتو نجات بدع