2733
2734
عنوان

به نظرتون به خانواده شوهرم بر نمیخوره ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 33 پست
خطر نداره مسافرت طولانی ماه های اول حاملگی؟؟؟ حتی اگه بقیه بگن برو ب نظرم بهتره ریسک نکنی البته ...

وایمیسم سه ماه اولم تموم شه بعد میرم....اگ رفتنی شدم هوایی میرم حتما

اگ قسمت شد

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا پنهون کنی بعدا ناراحت نمیشن ازت بگن چرا زودتر نگفتی؟ نگران چی اتفاقا بشون بگو برات دعا کنن بچت ...

این درسته بارداری نگرانی نداره که ،نه تنها واسش دعا میکنند، کلی هم واسه بچش سوغاتی میگیرن از مکه 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
چرا پنهون کنی بعدا ناراحت نمیشن ازت بگن چرا زودتر نگفتی؟ نگران چی اتفاقا بشون بگو برات دعا کنن بچت ...

آره اینم حرفیه.....والا مادرشوهر من خیلی ادعاش میشد خانوم حامله رو تشخیص میده 

می‌خوام ببینم خودش متوجه میشه اصلا😂😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این درسته بارداری نگرانی نداره که ،نه تنها واسش دعا میکنند، کلی هم واسه بچش سوغاتی میگیرن از مکه&nbs ...

چون داداشام رو میسپارن به من 

و خونه زندگی شون رو ، بشور و بپز و اینا 

میگم مامانم نگران من نباشه یه وقت اونجا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره نظر خودمم همینه، از طرفی از واکنش مامانم میترسم الان موقعیت مالیشون اصلا خوب نیست بچه اولمم هس ...

هیچ مادری بخاطر موقعیت مالی به بچه اش نمیگه بچه نیار ، اگه تا حالا نگفته بخاطر اینه که اینقدر خانوم و فهمیده است نخواسته تو مسائل خصوصی دخالت کنه و بهت استرس وارد کنه ، راستی بارداریت هم خیلی مبارکه انشاالله به سلامتی بغلش بگیری و بشه چشم و چراغ زندگیت😍

آره اینم حرفیه.....والا مادرشوهر من خیلی ادعاش میشد خانوم حامله رو تشخیص میده  می‌خوام ببینم خ ...

دیگه با جعبه شیرینی  برو خبرو بشون بده 😂😂😂

انشالله بسلامت بگذره واست عزیزم

واسه منم دعا کن مشکلاتم حل بشه ازدواج کنم مامان شم

اره نظر خودمم همینه، از طرفی از واکنش مامانم میترسم الان موقعیت مالیشون اصلا خوب نیست بچه اولمم هس ...

خوشحال میشه  اتفاقا اگر بگی بهتره اینجوری خرج هارو کم میکنن  چهار تا لباس از اونجا برا بچت میارن 

اگر بزاری بعد سه چهر ماه بگی بد تره از الان به فکر باشن خوبه 

من اصلا درک نمیکنم چرا بارداری یکی واسه بقیه انقدر مهمه که از نگفتنش بخوان ناراحت شن یا بخوان تو زندگی طرف دخالت کنن که سفر بره یا نه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
چون داداشام رو میسپارن به من  و خونه زندگی شون رو ، بشور و بپز و اینا  میگم مامانم نگران ...

میدونی خبر اومدن نوه بهترین خبریه که یه پدر و مادر منتظرشند ، عزیزم بعدأ خودشون هم ناراحت میشند که ندونستند و حتی یه سوغاتی کوچولو واسه نوه اشون نیاوردند ، بازم خودت بهتر از من میدونی ولی من که خودمو جای مادرت گذاشتم دلم ضعف رفت ، فکر کردم مکه نرفته خدا درهای رزقشو بروم باز کرده 😍 انشاالله قسمت همه منتظرا بشه🤲

هیچ مادری بخاطر موقعیت مالی به بچه اش نمیگه بچه نیار ، اگه تا حالا نگفته بخاطر اینه که اینقدر خانوم ...

بله دقیقا مامان من توو هیچ چی زندگی من دخالت نکرده اصلا

خیلی ممنون عزیزدلم از دعای قشنگت😘😍 

بهترین ها براتون اتفاق بیفته ان شاالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه با جعبه شیرینی  برو خبرو بشون بده 😂😂😂 انشالله بسلامت بگذره واست عزیزم واسه منم دعا کن ...

آره ان شاالله 🤭.....عزیزم به حق همین روزای عزیز خیر و خوشی برات اتفاق بیفته ان شاالله ❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشحال میشه  اتفاقا اگر بگی بهتره اینجوری خرج هارو کم میکنن  چهار تا لباس از اونجا برا بچت ...

آره اینم حرفیه واقعا 🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی خبر اومدن نوه بهترین خبریه که یه پدر و مادر منتظرشند ، عزیزم بعدأ خودشون هم ناراحت میشند که ن ...

چقد حرفاتون به دل نشست 🥲🥺

پس حتما موقع رفتن میگم بهشون 

ان شاالله واسه همه خیر پیش بیاد توو زندگیشون🤲🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706