2752
2734
عنوان

بچه ها میخام ماکرونی شکل دار درست کنم بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اسی ترکی

خیلی طول کشید که بفهمم تو این دنیا ادمای واقعا موفق همه همشون دو تا ویژگی مشترک دارن و تنها با همین دو ویژگی مشترک هم میشه به طرز باور نکردنی ای تغییر یافت.1_تلاش زیاد با توجه به موقعیت حتی به غلط و یاد گرفتن اشتباهات و به کار بردن صحیح انها/2_ادامه دادن تحت هر شرایطی/و مشورت و نظرات بقیه میتونه بی نهایت کمک کننده باشه.  

ناموسا چندسالتونه یه ماکارانی پختن بلد نیستین؟!

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

اول یه قابلمه آب برای ماکارونیت بزار روی گاز 

دوم روغن و پیاز بریز تو ماهیتابه بزار پیاز یکم طلایی شه بعد زدچوبه بزن و سویا رو بشور و ابکشی کن و بریز توی پیاز و خوب هم بزن و بعدش رب بزن یکم بزار رب خوب طعم خامیش که رفت بقیه ادویه های که میخای رو بزن مثل نمک فلفل سیاه و.. باز خوب هم بزن دو یا یک لیوان اب بکن توش و زیرشو متوسط بزار تا غلیظ شه. 

آبی که از قبل گذاشتی اگه جوش اومده بود ماکارونی رو بریز توش و کمی نمک و نیم قاشق روغن بزن و تا وقتی که یکم نرم شد بزارش. 

بعد از اون ابکشی کن بریز تو همون قابلمه و سسی رو که درست کردی بریز روش و درشو بزار تا ده دقیقه. 

20 سالمه بلدم تا حدودی ولی سسش رو نه درست نکردم تا الان

چه بلدبودنیه پس؟!😅

تواب انداختش بلدی ؟😂😂😂😂

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن