2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا همه جای دنیا در مورد سلبریتی ها صحبت میشه کرد ‌....چه اشکالی داره سریع ی عده میان میگن به م ...

در مورد سلبریتیا هزاران نفر میان نظر میدن ولی وقتی میگم مشکلی دارم و راهنمایی کنید فقط دو یا سه نفر میان نظر میدن

بابا چتونه یه به ما مربوط نیست گفت چرا تیکه پارش میکنین خب

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
پس نیا تو تاپیکی که در مورد « خودت » نیست

بنده خدا راست میگه دیگه!به ماچه زندگی بقیه؟تبادل نظر یعنی بلانسبت سرمون تو ماتحت بقیه باشه؟

نه عزیزم یعنی مشکلی داشتی بیای بپرسی یا چیزی برات مفید بود بیای بگی 

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
وا چته حالا اونا جدا شدن تو حرصی شدی

آخه رفتارتون خیلی زشته

تا یکی یه سوالی میپرسه ، هی میگین به من چه ، به تو چه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ازدولتشاهی خوشم نمیاد همایونم یه دختر بزرگ داشت باز فیلش یاد هندستون کرد این چیزا عادیه واسشون معروفا

اصلا تعدد ازدواج واسشون معنی بدی نداره

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
اون که همش درست بود

نه بابا مثلا اونروز که شیما اومده بود دبی و شوهرش داشت کاراشو ردیف می‌کرد میگفت جدا شدند هنوز رو نکردن یا خیانت کرده علی بهش اما همش دروغ بود کارای مالی رو انجام داد و اومد 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
کلا همه جای دنیا در مورد سلبریتی ها صحبت میشه کرد ‌....چه اشکالی داره سریع ی عده میان میگن به م ...

والا انگار درمورد دختر عموشون حرف میزنی طرفو یه ایران می‌شناسه بعد میگه ب تو چ😂😂

ثوصیثه صوثیص
چقدر امضات خوبه🥲🥲🥲 ان‌شاءالله واسه همهههه این باشه نه اینکه از غم و غصه خوابشون نبره..

انشالله عزیزممم واسه منم دعا کنین

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2706