2752
2734
عنوان

ازدواج،لطفا نظرتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببینید من یه نفر رو میخوام که به دلم بشینه حالا ممکنه که ظاهرش متوسط باشه فقط یکی باشه که حداقل اول ...

متوجم چی میگید

ظاهر فقط چهره نیست،طرز صحبت کردن،طرز پوشش

اینا به دلتون ننشست؟

در موردش خنثی هستم 

منم با این اقایی که خاستگارم هست اول این حسو نسبت بهش داشتم،تایپ من نبود،ولی الان خیلی تردید دارم،،خصوصا این که کلی چیزای مثبت ازش دیدم،ممنون میشم نظرتونو راجع به تاپیک من بگید

متوجم چی میگید ظاهر فقط چهره نیست،طرز صحبت کردن،طرز پوشش اینا به دلتون ننشست؟

مشکل من این که به دلم ننشست هیچ حداقل کاش دوبه شک باشم. به هیچ وجه به دلم ننشست  ولی هم پوشش خوب بود هم چهره متوسط به بالا بود مثلا بینیش تقریبا عروسکی بود پوست صورتش صاف بود ، طرز صحبتش خوب بود . ولی خانواده میگن اینجور آدمی کم پیدا میشه خودم دیدمش واقعا معلومه دختری هست که خوشبختت میکنه ولی میترسم برم توی زندگی بازم به دلم نشینه . یکی بهم میگفت برو باهاش ازدواج کن توی زندگی به دلنشستن مهم نیست . نمیدونم چیکار کنم 

مشکل من این که به دلم ننشست هیچ حداقل کاش دوبه شک باشم. به هیچ وجه به دلم ننشست  ولی هم پوشش خو ...

به دل نشستن مهمه

خصوصا برای اقایون که خانومشون به دلشون بشینه

برا خانوما هم همینطور ولی من فک میکنم اقایون بیشتر

اگه همه اینا خوب بود چ ا به دلتون ننشست؟

منم با این اقایی که خاستگارم هست اول این حسو نسبت بهش داشتم،تایپ من نبود،ولی الان خیلی تردید دارم،،خ ...

ببینید شما میگید با ظاهرش مشکل داشتم ولی الان عادی شده برام . شما اول اینکه به حرف مردم گوش نده ببین خودت رو میتونی در کنارش تصور کنی . ببین اگه خودت رو باهاش تصور کنی یا وقتی کنارشی خوشحال میشی . ببین بهش کشش داری از لحاظ احساسی مثلا دوست داری دستش رو بگیری یا بغلش کنی اگه هست که بنظرم باهاش ازدواج کن

2706