2733
2734

همه بهم میگن تا اخر عمر باهام هست اینکه خیلی بده😭

بجز کورتن راهی برا کنترل حارش نیست؟ 

دستکش نخی ریر ظرفشویی هم میپوشم دست ب شوینده ها هم نمیزنم ولی نمیدونم چرا خوب نمیشم

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من چند ماه کرم نرم کننده ثمین زدم به دستام 

بعد اون دیگه اگزما ندارم

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
من خودم اگزما داشتم بیش از دوسال درگیر بودم خود به خود خوب شد)

واقعا چ خوب امیدوار شدم 

چند تا سوال دارم مهربون 

دول اینکه چطوری گرفتی 

دوم اینکه چ مراقبت هایی کردی

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍
من چند ماه کرم نرم کننده ثمین زدم به دستام  بعد اون دیگه اگزما ندارم

کلا خوب شدی دیگه الهی شکر کرم ثمین چ مارکی زدی 

منم همین بودم قبلا خیلی بده

الان اوکی شدی گلم؟ 

پماد سریتا بزن عزیزم من زدم خوب شد 

همون ک مثل وازلین روس نوشته پسوریازیس

منم زدم هیچ تاثیر نداشت

کلا خوب شدی دیگه الهی شکر کرم ثمین چ مارکی زدی 

برای دستام این کرم رو زدم 

برای بدنم ، لوسیون بدن هیدرودرم 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
واقعا چ خوب امیدوار شدم  چند تا سوال دارم مهربون  دول اینکه چطوری گرفتی  دوم اینکه ...

آره امیدوار باش ،من انواع دکترا،انواع کرما،

هرچی بگی میلیونی کرم میخریدم،نمیدونی چقدر سر این اگزما خرج‌ کردم،یه قسمت خوب میشد یه قسمت دیگه شروع میکرد .

من از وقتی کرونا اومد شروع کرد انگار از الکل بود.

من اصلا مراقبت نکردم خیلی ،ولی با صابون مخصوص میشستم ،

اصلا به آب مایع اینا دست نمیزدم، بعدم استرسم رو کنترل می کردم 

یعنی یه استرس کوچولو می‌گرفتم دستام ورم میکرد قرمز میشد و می‌سوخت و..

قلب‌من‌فقط‌برتو‌میزنهnikim `
آره امیدوار باش ،من انواع دکترا،انواع کرما، هرچی بگی میلیونی کرم میخریدم،نمیدونی چقدر سر این اگزما ...

مرسی منم امیدوار شدم چصابونی استفاده میکردی؟ 

2706