2733
2734
من پاکراهم باز نیست حس ۶ قوی و گاهی پیش بینی دو سه روز دارم

میشه لطفااااا جواب منم بدی💚❤

۱_به احسان میرسم؟...اگ اره کِی حدودا؟.....حسش بهم چیه؟؟

۲_امسال دومین سالیه ک کنکور دادم قبول میشم؟

خواهش میکنم بگو اولین بارمه ازت میپرسم بخدا🙏🏼💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه لطفااااا جواب منم بدی💚❤ ۱_به احسان میرسم؟...اگ اره کِی حدودا؟.....حسش بهم چیه؟؟ ۲_امسال د ...

برای یه مدت باهم خواهید بود 

کنکور قبول میشی ولی آنچنان برات شادی نداره 

🦠
عجب اتفاقا منم هربار میام این تاپیک انرژی منفی بدی میگیرم نمیدونم چرا  انگار انرژیامون باهم سا ...

اصلا دوست ندارم ناراحتت کنم و قصد جسارتم نداشتم حسم اون لحظه جلوم رو گرفت شاید به قول شما ناسازگارن باهم بالاخره این حسامون قوی تر از ما هستند ولی خوشحال شدم یکی تو سایت یود که میتونیت کامل درک‌کنه چه حالیم و حتی میتونه کمکم کنه ... دلت پراز آرامش باشه همیشه 

🦠
اصلا دوست ندارم ناراحتت کنم و قصد جسارتم نداشتم حسم اون لحظه جلوم رو گرفت شاید به قول شما ناسازگارن ...

ممنون 

میشه فقط یه سوالم رو پاسخ بدی ؟

شما پشتم انرژی منفی یا یه هاله دافعه قوی حس کردی؟ چون گفتی ازم حس عجیبی گرفتی 

دعا پشتمه حس میکنم ..دعای شیطانی 

حس خودت چی میگه؟ 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
اصلا دوست ندارم ناراحتت کنم و قصد جسارتم نداشتم حسم اون لحظه جلوم رو گرفت شاید به قول شما ناسازگارن ...

خواهش میکنم منم بگو لطفا 

مریضیم کی خوب میشه؟ کارم به عمل میکشه؟

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید