2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باز من نفس نمی‌کشیدم گه نفهمن من بیدارم شنیدم صداشونو😂

حالا جالبه رفته به پدر شوهرم میگفت بیداره اونم میگفت بیدار باشه مگ خودش شوهر نداره🤣🤣

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
دیر رسیدی نتیجه گیری رو میگم پیر مرد پیرزنای ۶۰ ۷۰ ساله هم اره ازون کارا میکنن😂😂

چی میگی بابا

یه پیرمرده 108 سالش بود بچش چند ماهه بود اورده بودنش ماه عسل چند سال پیش

ایشون😐😐😂😂

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
پدربزرگ مادرم تا لحظه اخر مرگش بفکر اون بود.. یه دور از هممون خاستگاری کرد بعد مرد خدا بیامرز ۱۰۰ س ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

این کاربری واگذار شده
فقط حرف های عاشقانشون زهر مار😂😂

اره به شوهرم میگم مامانت ارباب رعیتی دوس داره ها  یعنی بعد ۲سال هروقت تعریف میکنم یا ی قسمتشو میگم شوهرم خندش میگیره هنوز ک هنوزه مخصوصا همین فوشای مامانش🤣

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
وجدانا مامان بزرگت اومد اینو گف؟؟؟🙄

اره همش باشوخی وخنده میگه پدرمو دراورره 😄😄دخترخالم شوخ طبعه مبپرسه میگه ننه خدایی شماهم...اینم میخنده میگ دل باباحاجیتون باشه هرشب🤣🤣

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ارباب رعیتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اخه نمیدونی چه وضی بود که اون یجور داش آخ و اوخ میکرد با حساس بعد این فقط از اول تا آخر فوش داد🤣😅😅🤣