2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حنا کلا خوبه اما تو خواب نبودی همزاد اومده سراغت

من صبح خواب دیدم توبا فاتحه خوانی هستیم داشتیم نماز میخوندیم یهو وسط نماز مادرم یه بسته شکلات گرف پخش کرد تعبیرش چیه بنظرتون

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴
ینی‌چی میشه بیشتر بگی

یعنی خواب نبودی واقعیت بود🤦🏻‍♀️

اونم همزاد بوده تو رو خفه میکرده ک صدات در نیاد 

میتونستی دست و پاتو تکون بدی حتی داد هم میتونستی بزنی اما صداتو هیچکسی نمیشنوه

فک میکنم اونشب موقع اون خواب یا چند روز قبلترش تحت فشارهای عصبی شدیدی بودی

من صبح خواب دیدم توبا فاتحه خوانی هستیم داشتیم نماز میخوندیم یهو وسط نماز مادرم یه بسته شکلات گرف پخ ...

خوابهای بعد اذان صبح تعبیر ندارن اغلب 

امااگرم باشه خوشحالی در راه دارین 

یعنی خواب نبودی واقعیت بود🤦🏻‍♀️ اونم همزاد بوده تو رو خفه میکرده ک صدات در نیاد  میتونستی د ...

فشار عصبی که اره ولی شاید بخاطر اینه که شروع کردم به نماز و دعا خوندن میتونه ربطی داشته باشه؟چیکار کنم‌دیگه پیش‌نیاد؟

خوابهای بعد اذان صبح تعبیر ندارن اغلب  امااگرم باشه خوشحالی در راه دارین

ممنونم عزیزم انشاالله

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴
فشار عصبی که اره ولی شاید بخاطر اینه که شروع کردم به نماز و دعا خوندن میتونه ربطی داشته باشه؟چیکار ک ...

بیشتر قران گوش بده سوره نور، صافات 

کمتر به روحت فشار، بیار 

یه جورایی شاید

خواب دیدم ک ی دسته جن  از کنارم دارن رد میشن من رد میشم و همش میگم بسم الله تا می رسیم ب ی جایی اونا دیگ نبودن موهام صاف و بلند و قشنگ بود و اقایی رو از دور دیدم ک در واقعیت میشناسمش و بهم لبخند زد و کلاه محلیشون سرش بود و سر منم از همون کلاه بود با اینکه اصالتم نیس و ب اسمون نگاه کردم اول اسم خودش و اون اقا ب انگلیسی و بینش ی قلب و حسابی اینا ب هم پیچیده بودن  دیدم

بیشتر قران گوش بده سوره نور، صافات  کمتر به روحت فشار، بیار

عزیزم‌من بچه که بودم حس ششمش فوقالعاده قوی بود همه چیو میفهمیدم از قبل مردم ادمارو ازدوام طلاق و...بنظرت مال همین همزاده یا ن یچیز خدادادیه؟

2706