2752
2734
عنوان

کیا بچه هاشون نی نی بودن خیلییی لاغر بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 11242 بازدید | 89 پست
ای جونم😁😍😍مث دختر من لاغره البته دختر من لاغرتره بچه ها منم دخترم خیلی وزنش کمه ۱۸ماهش تمو ...

دخترمنکه از دخترشمافکرکنم لاغرتره واسه شما ماشالله ۹کبلو رو رد کرده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم خدایش اشتهاش خوبه اما نمیدونم چرا لاغره  

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

شکلات قد تولد نی نیت چند بود

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2731
روغن ام تی سی اویل یا نوترینی یا زینک ....چی دادی؟؟

سندروس دادم چندماه که تاثیری نداشت چندماهم زینک دادم باز فرقی نکرد یبارم بردم براش باز اشتهااور نوشت نگرفتم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

شکلات.گیس طلا.الهام شما هم عکس بذارین

ماشاالله به بچه هاتون . عادین دیگه بعد یه سالگی وزن کند میره بالا . پسر من از نه ماهگی تا پونزده ماهگی رو نه و هشتصد موند ثابت . بعدش یه زره یه زره رفت بالا لاغره ولی چاره چیه پسر بزگم ده سالشه همچنان لاغررررررر میبینم پس فایده نداره حرص و جوش کوچیکه رو بیخیال شدم دیگه سالم باشن انشاالله خداحفظ کنه همه بچه هارو سلامتیشون مهمتره

"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".

بچه ها من دو هفته پیش از شیر گرفتمش دکتر گفت بگیرش قبل از شیر گرفتن هیچــی نمیخورد الان ی ذره بهتره ولی فعلأ از وزن گیری خبری نیست

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

بدبختی من اینه که خودمم چاقم و بخاطر این وروجک لاغر نمیشه رزیم بگیرم و این چاقی خودم یه طرف لاغری اونم ار یه طرف افسردم کرده

دخترمنکه از دخترشمافکرکنم لاغرتره واسه شما ماشالله ۹کبلو رو رد کرده

نه من دخترم قشنگ از رو پوست دنده هاش معلومه😔😔

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
عزیزم قد تولد 48 بود. 18ماهگی 83

خوبه که قدش

2706