2733
2739

اولا بگم هرکسی تاپیک دوس نداره شرکت نکنه و بحث و دعوا تو تاپیک راه نندازید    برا من زیبایی خیلی مهمه  خیلی خیلی با احترام🌹

دوما حوصلم سر رفته و جواب سوالتون بدم به زیبایی و تاپبک زیبایی و دیدن تفاوت سلیقه ها علاقه دارم🌹

سوما میدونم زیبایی باطن مهمه ولی اینجا بحث ظاهره

بله، ولی بعد دوسه سال عادی شد 

عروس اومده به خانوادمون

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونجور که دهنم وا بمونه ندیدم ولی از اون دختره تو فیلم اشتباه من خیلیییی خوشم میاد خیلی نازه چهرش

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

اره لبای سرخخخخخ ببین انگار  رژ لب زده ولی لبای خودش بود پوست سفید بینی کوچول موچولو موهای هویجی چشم ابی داشت اصلا نمیتونستم  بهش نگا نکنم از اعماق وجودم غبطه خوردم از بس خوشگل بود

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2740

دوستم تو آموزشگاه باهاش آشنا شدم دختر تپل و سفید چشم های درشت مژه های پر و فر لب قلوه ای دماغ فابریک انگار عمل در کل فرم صورتش به شدتتتتت زیبا بود ولی یکم قدش کوتاه بود و تپلی بود🥰🥰😍

خوب زیبایی یه چیزی که تو ذهن آدمها متفاوته 

من خودم خانواده جاریم و خواهر زاده هاش رو واقعا شیک و زیبا میبینم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

کم پیش نیومده برام

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706