2733
2734
عنوان

تو عقدم شوهرم ۳ تا سیلی زد بیایین ببینید مشاور چس گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 6225 بازدید | 214 پست

ری.دم تو مدرک اون مشاور(از طرف همه ی اهالی نی نی سایت)

دختر خوب دوران عقد دوران گل و بلبله،الان که اینطوریه انتظار یه زندگی خوب نداشته باش به هیچ وجه!!!یعنی چی مث سگ میبندم میبرمت؟!!!یه وقت نزنه به سرت پیش قدم شی!!!!!سه تا سیلی با ضربه به پهلو؟!!!این شوهر صدرصد دوروز دیگه عصبانی بشه بزنه دنده هاتو بشکنه،هی خودتو گول نزن دوسم داره فقط وقتی عصبانیه اینه،مردی که زنشو دوس داره تو عصبانیتم دوسش داره فرقی نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بترسونش ، بگو جدا شیم من نمیتونم ، یه پا وایسا،  چون قطعا زندگی پیش روت برات جهنم میشه اونوقت با یه بچه باید برگردی خدایی نکرده ، مردی که تو عقدی کتکت بزنه بری سر زندگی چیکار می‌کنه .

نه تفریط نه افراط این‌ها نیاز به مشاور خانوادگب دارن که دوتاشون باهم برن

مطمئنا شوهره مشاوره نمیاد. این مدل مردا خودشون رو خدا میبینن اعتقاد دارن بی نقصن

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
اینجور که اینجا میگن ۹۹ درصد خانم ها باید طلاق بگیرن .. من خودم مخالف سرسخت زن ضعیف و کتک خور و بساز ...

دقیقا همینه

من خودم دخترم ولی دست بزن دارم کافیه عصبی بشم کسی که حاضرم براش جون بدمم میزنم

ولی نیاز به مشاور دارم 

اون آقا هم همینطوره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
چرا میگید جدا شو؟ مگه به این آسونیه هرچی میشه میگید جدا شو

من شخصا به کسی نمیگم جدا شو، ولی هر کسی باید شرایط و تحمل و خط قرمزای خودش رو بشناسه. من نوعی به هیچ وجه با کتک کنار نمیام، یعنی اگر الانشم بعد ۷ ۸ سال زندگی چنین اتفاقی بیفته بی برو برگرد اخرین روز زندگی مشترکمونه. اما یکی دیگه به راحتی کنار میاد. یکی ممکنه شرایط سخت اقتصادی رو تحمل نکنه، یکی مثل من کنار میاد و تلاش میکنه واسه گذر از اون بحران.

هرکسی اول خودش، دوم نزدیکانش میتونه تو تصمسم گیریش موثر باشع

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
منم میگم جداشدن به همین اسونیا نیس معلوم نیس بعدازطلاقش چه زندگی درانتظاره ولی منطق حکم میکنه همین ...

باید برن مشاور خانوادگی که واقعا خوب باشه با جفتش همزمان صحبت بشه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

تنها شانسی ک اوردی این بوده ک دیگه فقط رو کلیه هات حساب باز نکرده ....

حق کاملا با توعه منت کشی هم نرو بگو زیادی هم پاتو از گلیمت دراز تر کنی مهریه مو میذارم اجرا مگه برده اورده

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

ببخشید ولی بعید می‌دونم دوستت داشته باشه .جدا شو خودتو راحت کن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
مطمئنا شوهره مشاوره نمیاد. این مدل مردا خودشون رو خدا میبینن اعتقاد دارن بی نقصن

تو مگه دیدی طرفو

ندیده نشناخته که نمیشه نسخه پیچید

تو مگه دیدی طرفو ندیده نشناخته که نمیشه نسخه پیچید

با این مدل افراد برخورد داشتم 

نمیان مگه با تهدید و ترسوندن که اثرگذاری نداره

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2706