2752
2734
عنوان

دوستان کیا شوهراشون حرف عاشقانه نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 89 پست
الهی ک دلت ارامش داشته باشه ولی دلیلم نمیشه ک چون ب من نمیگه ب کسی دیگه نگه چ میدونم مردا خ موجودات ...

ممنون عزیزم 

اره واقعا موجودات عجیبین

سکوت کردم غرورم نشکنه !غرورم نشکست اما قلبم نابودشد🩶.              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما انقد قربون صدقه هم میریم  که یکی پیشمون باشه حالش بد میشه🤣 جوری‌‌ام که با هم حرف می‌زنیم خودش یه زبون جدیده یکی ببینه میگه اینا کلا مغزشونو رهن کامل دادن🤣

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

منی که دوست پسر قبلی ام قربون صدقه نمیرفت

ته تعریفش این بود :

من با هرکسی مثل تو رفتار نمیکنم

هرکسی اجازه نداره مثل تو با من حرف بزنه 

آخرش این طوری بودم که مرسی سلطان که اجازه دادی باهات تو رابطه باشم .

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
الهی ک دلت ارامش داشته باشه ولی دلیلم نمیشه ک چون ب من نمیگه ب کسی دیگه نگه چ میدونم مردا خ موجودات ...

من اوایل ازدواج ازاین پیامای عاشقونه و متن های بلند قربون صدقه میفرستادم و خرررررر ذوق تراز من خودش بود ولی الان بعد چهارپنج سال خجالت میکشم بخام بفرستو براش نمیدونم چرا 😀 

اوج غم زنان اونجا مشخص شد که تو فیلم :مجرم عاشق:تانیا قبل خودکشی ظرفارو شسته بود:)
مثل شوهر من که حسرت همه چیو گذاشت به دلم

بیا بغلم 🥺

تو فک کن 

داداشم و زنداداشم مامان و بابام عاشق همن خواهرم و شوهرش ک اصلاااا شوهرش واسش میمیره و من بین حس اینکه میبینمشون عشق میکنم و بعد تو خونه حسرت میخورم 🥲

2706