2733
2734
عنوان

چرا ماهیانه نمیشم؟چرابی بی چک منفیه؟؟؟🥹🥹😭

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 25 پست
فردامیرم ولی مگه نمیگفتن بی بی چک زودنسون میده

بی بی چک گاهی وقتا اشتباه میکنه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه اگه جلوگیریت مطمئن بوده که شاید از شیردهی هورمونات بهم ریخته،🤔

جلوگیریم کاندوم‌بود ولی یه سری معذرت میخوام بدون کاندوم بود که اونم داخل ریخته نشد ازاون میترسم که یوقت نکنه قبل بعد اون اسپرمی بوده باشه 

[QUOTE=338933038]جلوگیریم کاندوم‌بود ولی یه سری معذرت میخوام بدون کاندوم بود که اونم داخل ریخته نشد ازاون میترسم که ی ...[/QUO با پیشاب که احتمالش کمه توی روزای تخمک گذاری بوده بدون کاندوم؟؟

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
اوج تخمک گذاری 

بعد ببخشید قبل این رابطه بدون کاندوم دوباره هم رابطه داشتید؟یعنی دوبار پشت هم منظورمه

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
بعد ببخشید قبل این رابطه بدون کاندوم دوباره هم رابطه داشتید؟یعنی دوبار پشت هم منظورمه

اگه قبلش رابطه بوده و همسرتون دستشویی نرفته و دوباره رابطه داشتید احتمال وجود اسپرم در پیشاب و شانس حاملگیتون بالاست مخصوصا اگه رحم گرمی دارید و سریع باردار میشید

اره 🫢🫢ازاون میترسم‌که یه ته ابی مونده باشه 

ان شاالله که خیر باشه براتون ولی اگه قبلش رابطه بوده و دوباره هم داشتید تو پیشاب هم اسپرم هست

[QUOTE=338934337]اگه قبلش رابطه بوده و همسرتون دستشویی نرفته و دوباره رابطه داشتید احتمال وجود اسپرم در پیشاب و شانس ...[/QUOTEاره دیگه رابطه روکه داشتیم بعدازانزال باز رابطه داشتیم درحد یکی دودقه وبین این مدت دستشوییم نرفتش اوج تخمک گذاریم بوده رحمم هم گرمه زودباردارمیشم سرحاملگی قبلیم ماه اول اقدام گرفتش ازاین میترسم که نکنه بازحامله بشم

ان شاالله که خیر باشه براتون ولی اگه قبلش رابطه بوده و دوباره هم داشتید تو پیشاب هم اسپرم هست

صبح یه سونومیرم چون اینجا محیطش کوچیکه یه ازمایشگاه درمانگاه هست که یه هفته طول میکشه جواب بارداری بده