2752
2734
میشه ادرستون بگید ویا ادرس اون داروخونه روبه من بگید چون داروخونه ها میشه انلاین ازشون خرید میخوام ا ...

عزیزم من یه داروخونه میشناسم خیلی خوبه رایگانه ارسالش تاریخاشم زیاده ولی نمیدونم چقدر اصل باشه کلاژنش شما ازکجا میفهمی اصله یا فیک؟؟؟ خدایی نکرده فیک ندن بهمون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم من یه داروخونه میشناسم خیلی خوبه رایگانه ارسالش تاریخاشم زیاده ولی نمیدونم چقدر اصل باشه کلاژن ...

من ازیه جای معتبر که مستقیم ازترکیه میاره ازراه دریا جنس میارن میگیرم اصل بودنش اول اینکه دولایه داره برچسبش کاغذی نیست پلاستیکیه دوم اسکن کنی کدش میاد باساخت کشورش دراخرهم  از طرفی که‌میگیری مطمعن باشی

خب اینم صورتی بود ک من دیدم ولی نمیدونم فیک یا نه البته خب باید از جا مطمعن گرفت گذری ی سوال پرسیدم ...

اها مگه داروخونه اصلشو نداره 

منم میخوام از داروخونه ولی مارک کلاژینو صورتی تعریفشو شنیدم

نمیددنم عزیزم دیگ اگ ب داروخونه اعتماد نکنی ب کی اعتماد کنیم 😕

والا داروخونه دوبار ب مامانم قرص تاریخ گذشته داد بنده خدا مامانم حساسیت و الرژی شدید پیده کرده به همه چیز کوچک ترین دارچین گرمی تو غذا باشه بدنش کباب میشه از خارش  مشتری ۲۰ سالشیم

جدای ازاین یه خانومه ام ب بچه نوزادش شیر خشک ۲ روز مونده ب انقضا دادن رفتن حرف زدن گردن نگرفتن اینام دعوا کردن پولشونم ندادن 

حالا شما بگو ببینم اینارو ببینی میتونی اعتماد کنی ؟