2733
2734

🤣🤣

گاهی دلم میخواد شاغل بشم

گاهی فک میکنم از زندگی شخصی و رویاهام بواسطه کار ؛

بریده میشم...

نمیدونم چکار کنم.

منم بیرون بودم ولی بچه جانمو برده برده بودم.

الانم چای خوردم و میخوام کمی دعا بخونم.

شمام خسته نباشید زن قدرتمند🥰💪🏻

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣 گاهی دلم میخواد شاغل بشم گاهی فک میکنم از زندگی شخصی و رویاهام بواسطه کار ؛ بریده میشم... ن ...

عزیزم   اره واقعا وقت آدم گرفته میشه 

مرسی عزیزم خود بچه داری شغل خیلی سنگینیه 

من نیم ساعتی هست اومدم از خستگیو گشنگی یه بستنی خوردمو با یه چیپسو ماست حالا هم میخوام بخوابم

امضات👌🏻👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻👍🏻

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
عزیزم   اره واقعا وقت آدم گرفته میشه  مرسی عزیزم خود بچه داری شغل خیلی سنگینیه

بخاطر بچم دل میزنم واسه کار🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ آواره میشه برا ۱۰تومن حقوق من

2706