2733
2734
،😔😔😔😔 متاسفم امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری

ممنون🌹😔

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
اطرافیان تو اینطورن به همه نسبت نده

راست گفت

ولی واقعا اگه اطرافیان شما این جور نیستن خوش به سعادتتون

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شما شوهرت هیزی کرده چیکار زیبایی‌هات داشتی وایی😂😶

کاش هیچوقت درک نکنی من بدترین حس جهانو داشتم ..خنده هم نداره عزیز

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
2731

چرا بخودت اسیب میزنی؟ الان بنظرت بااینکارت اون بخودش میاد؟

2مدل ادم هیچوقت هیچوقت و هیچوقت تغییر نمیکنن

یکییش دزد ، اون یکی ادم هیزو فاسد

بجای اسیب زدن بخودت چه جسمی چه روحی بخودت بیا و خودتو نجات بده 

اطرافیان تو اینطورن به همه نسبت نده

فکنم منظورش غریزه مردهارو میگن که غیر قابل انکار...چون غریزی هست

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
دوست داشتم بدونم .ذهنم پر از سوال شد .یکیش این بود .مگه شوهرتون به شما نگاه می‌کنه هیزه ..مگه محرم ه ...

به خانومای دیگه نگا میکنه ...شما احتمالا مجردی

واقعا ناراحت شدم برات عزیزم  شوهرت زن به این خوبی داره لیاقت نداره  متاسفم براش اون حتی پ ...

فداتبشم

عزیزم میدونم وقتی شوهرت زنای دیگه رو دید میزنه تو میگی مگه من چی کم دارم،یا اونا چی  دارن ک من ندارم

ولی همه زندگیا مشکل داره

من انقد عاشق شوهرم بودم اما یه مدتی واقعا به مشکل خوردبم حس میکنم دیگه عاشقش نیستم این خیلی ناراحتم میکنه،باورم نمیشه این همون ادمه

و حس میکنم اونم اندازه قبل دوستم نداره  حتی شاید ازم بدش میاد 🥲

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
کاش هیچوقت درک نکنی من بدترین حس جهانو داشتم ..خنده هم نداره عزیز

ممنون بابت دعات❤خندم از رو تعجبه ولی شما ب جای اسیب زدن ب قشنگیات کاری ک درسته رو بکن اون ادم اشتباهه و اشتباه کرده شما ک نباید از خودت مایع بزاری چشای هیز اونو درمیاوردی...

2706