2752
2734
الهی بمیرم برات یه چیزی حتما زیاد لوسش کردی حس میکنه بهش وابسته‌ای یکم بیشترزب خودت برس اصلا بهش توج ...

فدات بشم....آره خیلی بهش وابستم ..ولی اونم خیلی هوامو داره ..خیلی اهمیت میده بهم ...اما هیزیاشم سر جاشه ...به خدا دیگه نمیتونم دست خودم نیست....بعدشم یه ادم بی کسو کار که نمیتونه به این زودی ها جدا بشه...آنلاین شاپ زدم بلکم پا بگیره  بتونم جدا شم

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
خب الان موهاتو زدی جذابیت خودتو کم کردی بیشتر میره نگاه میکنه. فکر کردی چیزیو درست کردی

اون که نگاهشو میکنه .....ولی حقش نیست من زیبا کنارش و در دسترسش باشم و بازم هیزی کنه ...بزار یکی زشت کنارش باشه ..بعد بره هیزی کنه اینجوری عقلانی تره

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین اگه خیانت ج ن سی نمیکنه فعلا طلاق نگیر  و اینکه مطمئنی تو حساس نیستی؟؟؟  یه نگاه مع ...

به هر ماده ای نه ....به هر کسی که چشمشو بگیره البته به یه کساییی نگا میکنه که خیلی معمولی هستن به نظرم

چه کنم...باورت میشه دلم میخواد یه روز فقط شاد باشم ..نیستم ...همش استرس دارم ...دلم نمیخواد برم بیرو ...

میفهمم سخته نمیگم پاسوز بچه بشی وقتی خودت تو عذابی اما حواست ب بچه هم باش درسته اونم ب عنوان پدر وظایفی داره ولی هیچکس مادر نمیشه هیچکس. ی مرد نمیتونه مثل ی زن بچه بزرگ کنه خیلی سخته خلاصه همه جوانب رو در نظر بگیر بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم

مانده ام خیره به راه نه مرا پای گریز نه مرا تاب نگاه
میفهمم سخته نمیگم پاسوز بچه بشی وقتی خودت تو عذابی اما حواست ب بچه هم باش درسته اونم ب عنوان پدر وظا ...

چشم ممنون عزیزم

به پسر 7سالت رحم کن اگه قرار نیست بعد طلاق ازدواج کنی پس حداقل چندسالی صبر کن پسرت بزرگ بشه تو این جامعه بد بچه اتو میخوای به کی بسپری گناه داره فک نکن بعد طلاق راحت میشی اونوقت هم بدبختیا و دعدغه های خودش رو داره همه چی گل و بلبل نیست هیزه بدرک تا حالا تحمل کردی چند سالم تحمل کن اگه خواستی طلاق هم بگیری بزار وقتی که پسرت بزرگتر شد وقتی میگی نمیخوای بعدش ازدواج کنم دیگه چه فرقی میکنه الان طلاق بگیری یا چند ساله دیگه به فکرت پسرت باش شوهرتو نبین، اگه بچه نداشتی میگفتم حتما طلاق بگیر ولی الان نه