2752
2734
عنوان

کسی تیروئید داشته تو بارداری؟ ی راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 41 پست
نگران نباش اگه دارو میخوری و تحت نظری مشکل نداره . دکتر من می گفت اختلاف واحد خیلی زیاد تاثیر داره . ...

خب یمدت شش و نیم بود بعد شد ۱ الان شده ۱۵ صدم...

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فزدا میرم...ولی این مدت معلوم نبوده چند بوده این ازامایشم با اصرار خودم دکتر نوشت

واسه همین میگم برو غدد

دکتر زنان تخصصش نیست و اونقدی که باید اهمیت نمیده .

وقتی تو آخرین آزمایشت تیروییدت اینقد پایین بوده یعنی مصرف لووتیروکسین بیش از حد بوده 

و باید دکترت اندازه دارو رو کم و زیاد می‌کرده با توجه به عدد تیرویید.

فردا برو حتما پشت گوش ننداز 

جواب آزمایشتم با خودت ببر که بهتر راهنماییت کنه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
واسه همین میگم برو غدد دکتر زنان تخصصش نیست و اونقدی که باید اهمیت نمیده . وقتی تو آخرین آزمایشت ت ...

اره از همین ناراحتم‌.....چرا براش مهم نیس...چرا بزاش مهم نبوده ک دقت کنه فقط تمام فکر و ذکرش پول گرفتن و زیر میزی گرفتنه

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب یمدت شش و نیم بود بعد شد ۱ الان شده ۱۵ صدم...

نه می گفت بالای ۱۰ باشی و کنترل نکنی خطرناکه . شما دکتر  دارو هاتو کم و زیاد کنه نرمال بشه

منم اولش از نرمال یکی دو واحد زیاد بود قرص خوردم تا ۷ ماهگی خوب بود ولی ۷ ماهگی دوباره زیاد شد که قرصام رو زیاد کرد دوباره نرمال شد

اره از همین ناراحتم‌.....چرا براش مهم نیس...چرا بزاش مهم نبوده ک دقت کنه فقط تمام فکر و ذکرش پول گرف ...

همشون همینن .

من از همون ابتدا که زنان بهم گفت تیروییدت کم کاره و واسم لووتیروکسین روزی یه دونه نوشت

فردا صبحش رفتم فوق تخصص غدد

که بهم گفت روزی یه دونه واسه شما زیاده چون تیروییدم چهار بود 

و باید روزی نصف بخوری.

میبینی چقدر باهم اختلاف نظر داشتن تو نحوه مصرف؟؟؟

حالا هم نگران نباش دختر خوب 

همه چی عالی پیش می‌ره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند بود تیروئیدت؟

اولش ۵. قرص رو شروع کردم اومد رو ۳.۵ و دیگه کم و زیاد نمی شد. سه ماه بعد بارداریم هم داشتم قرص رو می خوردم ولی آزمایش دادم دیدم پرکار شده. دکتر قرصمو قطع کرد و تمام

من رفتم پیش دکتر غدد خوب  از من۳.۷بود گفت لازم نیست قرص بخوری بالا۴قرص میخورن.ولی الان دیدم که ...

بله بالای دو و نیم تو بارداری کم کار حساب میشه و باید دارو مصرف کنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40