2733
2734
عنوان

کاربر شناسی😎✨بریزید داخلل

| مشاهده متن کامل بحث + 9268 بازدید | 1073 پست
خب اینجوریه منم پدیده ،🤣🤣

دیدی عکسموووو ننه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عدالتو برقرار کردی 😐💔 گفتی دیگ یادت نی 😂😔🗿

بله بله😎🍭

اشکال نداره من همچیم کف سایته اینم روش👌🏻😂😂

یادته سینتو می‌دادی جلو می‌گفتی من مثل بقیه نیستم؟ خب ریدی که. دقیقااااا با خوده خودتم قشنگ به خودت بگیر عزیزممم 😂😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1894297
دیدی عکسموووو ننه

عکس چی تو؟؟نه عکستو گذاشتی؟؟فقط متنای خفن ادبی عشقولانه رو دیدم مادر جان جیییگرم سوخت

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

دوستاممم  

منو میشناسین

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

منم اگه میشناسین و دیدید لایک کنید

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
بله بله😎🍭 اشکال نداره من همچیم کف سایته اینم روش👌🏻😂😂

قبلا هم بهم گفتی کوچولو سنتو پرسیدم گفتی 

جمع کن خودتو بی خاصیت 😐🗿

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
عکس چی تو؟؟نه عکستو گذاشتی؟؟فقط متنای خفن ادبی عشقولانه رو دیدم مادر جان جیییگرم سوخت

الان می زارم چشاتوواکن مادرجان

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
خخخخخ...ن بابا بو هم باشع پی وی میاد ن اینجا اقا من پاااک پااااک متاهل داری دو فرزند فقط خیییلی شوخ ...

سلامتی متاهل های متعهد 😁🥰😘

خوشحال بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد
قبلا هم بهم گفتی کوچولو سنتو پرسیدم گفتی  جمع کن خودتو بی خاصیت 😐🗿

گفتم جمع کن خودتو بیخاصیتتتتتتتتت؟همچین چیزی گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو سایت؟؟؟؟؟؟

یادته سینتو می‌دادی جلو می‌گفتی من مثل بقیه نیستم؟ خب ریدی که. دقیقااااا با خوده خودتم قشنگ به خودت بگیر عزیزممم 😂😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1894297
2706