2752
2734
عنوان

دارم دخترم ازپوشک میگیرم بیاین کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آمادگیشو نداره خب.اصلا نباید بچه رو اجبار ب دستشویی رفتن کنی.هر بچه ای فرق داره ممکنه تا ۳.سال و نیم هم طول بکشه.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
دختر منم ۲۴ ماهشه، نمیخو استم الان از پوشک بگیرمش، اما خودش نمیذاشت پوشکش کنم، مجبور شدم، بد نیست گا ...

منم بزور پوشک میبستم.الان شبا باز میزارمش تا صب خشکه خشک جاش.ولی خب طی روز اینجوری.بازم روزای قبل تامیبردم جیش میکرد ولی امروز اصن لج کرده انگار فقط شلوارش کثیف میکنه

فندوق مامان اومدبغلم.الهی هرکی ارزوشو داره به زودی بغل بگیره
۲۳ ماهشه ماه دیگه دوسالش تموم میشه

ببین این تجربه خودمه قشنگ بخون....

من از روز زایمانم اصلاااا به حرف مردم توجه نکردم...آی اینجوری کن اون سیسمونی بخر چرا کم لباس خریدی چرا پستونک خریدی چرا شیر خودتو ندادی....و ببخشید زر های دیگه‌..

اما بجاش هرکاری ک خودمو دخترمو آروم میکرد انجام دادم...

من جمله همین پوشک.

مادرشوهرم مدام میگفت فلانی بچش و ۱۸ ماهگی گرفته ...

خلاصه دخترم الان ۲۳ ماهشه

من ۱ روز شانسی خودم دستشویی داشتم گفتم جیش جیش برم جیش کنم... اونوام باخودم بردم نشست با من یهو دیدم عههه اونم جیش کرد.

مجدد دقت کردم هر ۳ ساعت یبار به بهونه جیش خودم الکی میرفتم دستشویی اونم میدویید باهام .

خلاصه الان تا جیش داره میگه جیش جیش و میدوعه سمت دستشویی...

میخوام بگم ن خودتو اذیت کن ن اون طفل و ...

خودم ببرم میکنه ولی تامن نبرم اصلا خودش نمیگه جیش دارم.

همین قدرم خیلی عالیه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

آخه موقع خوبیه یه مدت ببین چند ساعت به چند ساعت دستشویی می‌کنه مثلا چهار ساعت به چهار ساعت یکم زود تر از چهار ساعت بپرس دستشویی نداری بعد بهت جواب میده دیگه بعد زیرش اگه گفت ارع

نمیدونم بخدا کم اوردم دیگه

سخته ولی وقتی یادگرفت راحت میشی 

من بچمودوسال ونیمگی ازپوشک گرفتن .دوسه روزه یادگرفت چون بزرگ شده وبودوقشنگ درک میکرد 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
خودم ببرم میکنه ولی تامن نبرم اصلا خودش نمیگه جیش دارم.

فقط باید صبر داشته باشی و داد و دعوا نکنی که بچه بترسه مدارا کن در روز خودت ببرش پا بگیر جیش کنه کم کم بهش بفهمون ک جیش داره باید بهت بگه 

چنان گفتی دستشوییشو نمیگه خسته م کرده ک گفتم ۴ سالشه

از بچه ک دوسالش،نشده چه انتظاری داری؟؟

من پسرم ۱۹ ماهشه تا دو و نیم سالگی اصلا نمیخوام فکر پوشک گرفتنش رو تو ذهنم بیارم‌بعد اون هم اگه ببینم آمادگی داره اقدام میکنم اگر نداشته باشه تا ۴ سال هم واسش صبر میکنم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706