2733
2734
عنوان

خواهرمو زدم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 22 پست

کار بدی کردی ولی درکت میکنم

دخترم ۱۰ سالشه،کارم تموم میشه میرم مدرسه دنبالش،معمولا تا خانه پیاده میایم هرچند طولانی هست تمام راه حرف میزنه،میرسم خونه،لباس هام رو عوض میکنم و شروع میکنم به رسیدگی به ناهار،همین طوری در حال کار کردنم ایشون داره حرف میزنه،یه روز درمیان،نیم ساعت بعد ناهار جایی کلاس دارم باهام میاد که تو راه بقیه حرفش رو بزنه،اونجا از هر فرصتی استفاده میکنه حرف بزنه برگشتنی پیاده میایم و میگه و میگه

میایم خونه،نیم ساعتی میشینم کنارش ،چای میخورم و فقط به حرفاش گوش میدم خالی بشه،نمیشه که نمیشه ...

ولی خوب دلم نمیاد بزنمش اما واقعا سردرد میگیرم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار بدی کردی ولی درکت میکنم دخترم ۱۰ سالشه،کارم تموم میشه میرم مدرسه دنبالش،معمولا تا خانه پیاده می ...

خواهر منم زیاد حرف میزنه هر موقع هم حرف میزنه میشینم کامل به حرفاش گوش میدم که احساس بدی نداشته باشه

ولی امروز داشت با خودش حرف میزد

هی زیر لب معلوم نیس چی میگف رفته بود تو مخم از اتاقم بیرون نمیرفت

خواهر منم زیاد حرف میزنه هر موقع هم حرف میزنه میشینم کامل به حرفاش گوش میدم که احساس بدی نداشته باشه ...

وآرد سن بلوغ شده،از حرص دادن لذت میبره،از شاخ بودن ،از پیاده روی روی اعصاب

متاسفانه روزهای سخت تری در انتظارمان هست  

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
من خودم آبجی کوچیکم.ولی همیشه من میزدمشون😎 الانم ک عروس شدن بچه هاشونو میزنم اذییت بکنن کلا ب زدن ...

دست رو بچه بلند میکنی و افتخار میکنی من اگ جای خواهرت بودم سریعا ب روانشناس معرفتی میکردم شده روانشناس میکردم خونه .

دست رو بچه بلند میکنی و افتخار میکنی من اگ جای خواهرت بودم سریعا ب روانشناس معرفتی میکردم شده روانشن ...

تن دهخدا رو لرزوندی با این غلط املاییا

خداروشکر جای خواهرم نیستی پ 😜