2733
2734
دارم به خیانت شوهرم فکر میکنم

چقد بددد انشالله سرش ب سنگ بخوره و دوباره سر ب راه بشه میدونم چقددددد دلت گرفتس

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بشدددددددت استرس دارم با بتای 11000 تو هفته پنجم تو رحمم هیییییچی نیس احتمال خارج رحمی دادن حالم خوب ...

من مجردم بیشتر حرفاتو نفهمیدم ولی انشالله که اوضاعت خوب میشه خدا ی بچه خوب و سالم بهت میده

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731
ان شاءالله هر چند تا که میخوای خدا بخت بده ۳۱۳ تا صلوات نذر حضرت نرجس خاتون بتون

چشم

تجربه داشتید از این صلوات

بگو دلگرم شیم

خدایا بغلم کن🤲🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
خسته ام،  گردن درد و سردرد ، خونه ام رو هواست، پسرم هم مشق داره ولی من حال و انرژی ندارم، کاش ی ...

یه ساعت بخاب بلند شو همه چیو اوکی کن

خنثی

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

دارم به علاقه ام فکرمیکنم وهمزمان توسایتم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
یکی بد جور دلمو شکسته بود

بخام دلداریت بدم میدونم کارم اشتباه چون فقط همون ادمی که دلتو شکست میتونه دوباره خوشحالت کنه از ته دل پس امیدوارم اوکی بشین باهم

اره عزیزم خیلی حاجت میده من برای کار همسرم فرستادم دوستم برای باردار شدنش ۶ سال بود منتظر بود.. و ...

برای سلامتی خودت و بچه هات هم میفرستم

خدایا بغلم کن🤲🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2706