2752
2734
عنوان

پزشکی عزیزم ئدارم میام...

| مشاهده متن کامل بحث + 2136 بازدید | 127 پست
من هیچی     یه سال جهشی خوندم پارسال دوازدهم بودم همین امسال پشت موندم که دیگه نمی دم کنک ...

جداا 

من اینقدرر غصهه میخورمم نتونستم ایران قبول شم خیلی زیاد🥲🥲

تو چطوری رفتن رو دوست داری به منم یادبده😂😭

عاشق یه پسره ام هستم خودم فکرمیکنم بیشتر بخاطر اونه🥲

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
یه مزیت دیگم شنیدم روسیه ازمون ورودی داره اما چین نه درسته؟

والا اره  عزیزم درخواست بده کامل برات توضیح میدم داداش من از سال 2021 اقدام کرد  خدا شاهده 1 سال پادفک بعدش مدرک ای 2 بعد مدرک ابی  

لیدر ازمون پول کشید برا کازان  لمونسف سیچنوا اپلای کرد خلاصه جونمون در اومد

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

می‌دونم سختیش زیاده و زیاد سوال پرسیدم ببخشید  ایلستون چنده و کلاس و کتاب و اینا چیکار کردین ب ...

من ۷ گرفتم ولی رایتینگ رو ۶.۵ شدم

برای شانس آمریکا(میدونم کمه) ایچ اسکیل ۷ میخوام دوباره امتحان میدم تیر

کمبریج ها + وکبیولری فور آیلتس ها + آیلتس منتور 

کلا از سایت idb خیلی برای گاید استفاده کردم اواخر تازه فهمیدم روشو ..

گلم پریمدیکال ژنگژو اجباریه  برا شاندونگ درخواست دادم که پریمدیکال نرم الان بابام گفت  چ ...

از اینهمه جمله که گفتی ، من فقط داداشم روسیه اس رو متوجه شدم 😂😂😂😎

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
یه مزیت دیگم شنیدم روسیه ازمون ورودی داره اما چین نه درسته؟

از سال به بعد همه دانشجو های چین باید ازمون بدن 

و تنها راه اش اینه که پریمدیکال شرکت کنند 

یدوهنه معایب داره البته من دندان قراره بخونم ایجت ام گفت دندان از سال 3 به بعد به صورت چینی بشتر تدریس میشه 

و باید مدرک زبان هسک رو اراعه بدن

قاتِلِ خُدَم ✞"گفتم حالم خوبه اما تو باور نکن .."
من معدلم 17.5 هست  البته ریتینگ دانشگاه بستگی داره  شیان اجباری کرده

اره عزیزم میگم من سه سالم 18.72 اما واسه زنگزو بهم گفت اجباریه از ابان تا تیر پریمدیکال بخونی میدونم گلم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
والا اره  عزیزم درخواست بده کامل برات توضیح میدم داداش من از سال 2021 اقدام کرد  خدا شاهده ...

مرسیییی عزیزممم درخواستت دادمم هیچکس نبود سوالاتمو بپرسمم🫠🫠❤️

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
اره عزیزم میگم من سه سالم 18.72 اما واسه زنگزو بهم گفت اجباریه از ابان تا تیر پریمدیکال بخونی میدونم ...

امیدوارم کورس اصلی وارد بشی 

من هنوز کار دارم  

اره عزیزم میگم من سه سالم 18.72 اما واسه زنگزو بهم گفت اجباریه از ابان تا تیر پریمدیکال بخونی میدونم ...

هسک گرفتی ؟

یا دانشگاه شما نمیخواد ؟ 

همسنیم پس عزیزم من شنیدم روسیه سالی دویست تا سیصد میلیونه اما میگن خوندن درسا به یه زبان دیگه خیلی س ...

ما الن سالی 500 میدم اینا از کجا درمیارن سالی 200 میلیون وگرنه همه میرن خارج    

دروغه عزیزمم مگه پزشکی قلی اباده که سالی 200 میلیون

2706